Кирилл

напишите срочно письмо по английскому на тему изучение языка!!!! пожалуйста!!!!

Шоxруx Шох

Вот, примерно так можно написать:
English in the our time is very important. With his help maybe travel over the world and get the good work. Possible to speak with the people from another countries too. If you not know English, you very many lost.
Therefore need learn English. It making your the life more bright and interesting.

Константин

Хотела бы я видеть того чудака, который станет писать тебе сочинение, да еще на англ. языке.

Катя Побединская

А самой попробовать написать никак, хотя бы при помощи переводчика гугла?