Александра

Интересует мнение юристов из Украины.

Неделю назад был куплен мобильный телефон, через два дня у него перестал включатся экран, после окончания звонка.
Завтра собираюсь в магазин, имею ли право требовать замены без экспертиз и прочего.

Валентина

Вимагати ви звісно можете, але жоден продавець цього не зробить, тому що відповідно до п. 14 ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів» :
Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Тобто експертиза потрібна для того щоб встановити чи випадком не з вашої вини накрився телефон .