Ирина Панина

Переведите пожалуйста текст на английский(не переводчик). Завтра уже надо.

Данил

- Hello, what is your name?
- Hello, I am Denis... your company attracted me and I would like to work for you.
- Well, tell me what companies have you worked at before.
- At a Volga locomotive company, I used to go to navigation for 4 years.
- What freights did you carry and on what vessels?
- We carried oil on tankers.
- From what countries and to what countries did you carry oil?
- From Russia to USA, so I also worked at a passenger liner.
- Good, we'll consider your candidacy and advise you of the decision. So how to contact you?
- You can do it by a letter on the mail
- Goodbye

Дм
Дмитрий

в переводчике практически все правильно, но некоторые слово отдельно переведи или яндекс переводчик вообще шик переделывать ни чего не надо