Di
Diana

Перевод с Русского на Украинский, подарю баллы за помощь..

Кто поможет, поблагодарю баллами) )
Сентябрь в Киеве пронизан золотом. В полуденной дымке мерцают тихие, дремотно-блаженные купола церквей. В Днепре купается синее высокое небо с прожилками белых облаков. Важно плывут вдоль берегов палые красно-жёлтые листья.

Подобрать заголовок, перевести на украинский язык и при этом простые предложения делать сложными. (Перетворюючи простi iв складнi рiзноi будови та збагачуючими, метафорами, порiвняннями та iн..)

Ол
Оля

Початок осені.

Коли в Київі наступає вересень, усе навколо стає наче пронизане золотавим світлом.
В полуденному серпанці мерехтять тихі, дрімотньо-блаженні маківки церков, які наче линуть в безкрайньому небі.
А небо, високе й синє, всіяне прожилками білих хмаринок, неначе дівчина в дзеркало, милується на своє відображення в тихих водах Дніпра.
А в ціх водах, неквапливо й поважно, пливе вздовж берегів, наче юрба іграшкових човників, облетіле з дерев червоно-жовте лисття.