Василий Коломиец

Расторжение договора про предоставление услуг (Украина)

Вопрос: Если необходимо прекратить предоставление услуг ранее чем за один месяц до увольнения.
Деньги выплачивается по актам выполненных работ. Работа вне штата предприятия
Обязательно ли отрабатывать этот срок исходя из положений договора которые представлены ниже:

Договір про надання послуг

Пункт : Відповідальність сторін
- У разі неналежного надання послуг, порушення строків чи односторонньої відмови від виконання зобов'язань за цим договором, Виконавець сплачує Замовнику неустойку в розмірі 70% від щомісячного розміру плати за надання послуг за відповідний звітний період

Пункт : Інші положення
Дію цього договору може бути припинено в таких випадках:
-Закінчення строку, на який його було укладено
-За взаємною згодою Сторін
-З ініціативи Виконавця, за умови попереднього письмового попередження Замовника в строк не пізніше ніж як за один місяць до запланованої дати припинення дії Договору
-З ініціативи Замовника, за умови за умови попереднього письмового попередження Виконавця а в строк не пізніше ніж як за 1 календарний день до запланованої дати припинення дії Договору
-За рішенням суду
- В інших випадках передбачених чинним законодавством України

Евгений Мазур

Если вы заказчик, тогда по условиям договора за один день до прекращения договора предупреждаете.. и до свидания..))