Мм
Ммммм

Чи є в українській слово "втративша " ?

Просто мені у твір треба дієприкметник з дієслова "втратити " . Якщо слово "втративша" є , так і пишіть . Якщо нема, напишіть як буде правильно ))))

Londinium Lysenko Sergey, мені треба дієприслівник ))) Підскажіть дієприслівник, утворений з цього дієслова ...

Димарик Дарманчев

подозреваю, что нет
Можно заменить "яка втратила", "що втратила"

Виктория Шиликова

нет от глагола втратити причастия. правильно все сказали, только заменить можно. есть деепричастие (дієприслівник) - втративши