Ил
Ильгам

Допоможіть розв'язати декілька задач з хімії.. дуже потрібно. Хто що знає, допоможіть будь-ласка.

1) Який обєм розчину кислоти з еквівалентною концентрацією 0,2 моль-екв/л потрібний для нейтралізації 50мл розчину, що містить 0,40г гідроксиду натрію. Для рішення використовувати закон еквівалентів.
2) Обчислити процентну концентрацію водного розчину глюкози С6Н12О6, якщо відомо, що цей розчин кипить при температурі +100,25 С. Ебуліоскопічна константа води 0,52град*кг/моль.
3) Складіть молекулярні та іонно-молекулярні рівняння перетворень в середині таких кислих і основних солей: NaH2PO4, ZnOHCl, (CuOH)2SO4. Врахуйте, що основні солі малорозчинні.
4) NaCrO2 + H2O2 + NaOH = Na2CrO4 + H2
CuS + HNO3 = Cu(NO3)2 + H2SO4 + NO + H2O
Вказати переходи електронів, підібрати коефіцієнти, вказати окисник відновник в таких реакціях.
5) Залізний виріб покрили нікелем. Яке це покриття - анодне, чи катодне? Чому? Складіть рівняння приелектродних процесів корозії цього виробу при порушені покриття у вологому повітрі і в розчині соляної кислоти. Які продукти утворюються в першому і другому випадках ?

Александр Ким

Як платити збираєшся?