Татьяна Мордвинова

помогите пожалуйста расставить знаки препинания в этом сочинении, если что не много переделать его .

Люди. Вони бувають різні за віком, характером, темпераментом та статтю. Проте, всі вони стають непередбачуванними в поведінці , в одну мить - екстримальну ситуацію. На людей в екстремальних умовах діють різні фактори і обставини, що в свою чергу викликають порушення психічної діяльності у вигляді гіперактивного стану .Готовність людей до діяльності в небезпечних умовах залежить від іх особистих якостей, психологічної стійкості ,вольвого та фізичного загартування .Також в екстримальних умовах важливим фактором є узгодженність і логічність дій, підтримка оточуючих, а також мотивація дій (наприклад, заради кого здійснюється захист або оборона ). Найяскравішою й найточнішою відповіддю на запитання: "На що здатна людина за екстримальних обставин ?" є оповідь Джеймса Олдріджа -"Останній дюйм ".В ній розповідається про складні відносини між батьком Беном - самодостатньою особистісттю та сином Деві -невпевниним й плаксивим хлопчиком .Яскраво змальована й екстремальна ситуація : після невдалого дайвінгу батько знаходиться між життям та смерттю .Хлопчик знаходиться спочатку в шоковому стані,бачачі цю страшну картину .Проте, цим хлопчиком рухає нез`ясовне почуття та в нього з ` являється той гіперактивний стан, що "штовхає "його на героїчні вчинки .Він перетягує нерухомого батька до літака, чого б не зробив в звичайному стані .А потім перевозить батька з безлюдної пустелі , до аеродрому, на допогу до людей.
Ця оповідь зайвий раз доказує непередбачуванність дій, в шоковому стані,в стані афекту при екстремальному стані.

Андрей Горбачёв

сори украинский не учила не чем не могу помочь. посмотри правила на яндексе или в гугле.