Татьяна Быкова

Помогите решить задачки (желательно с дано и подст. числами). Очень срочно!!! Заранее спасибо=)

1)Двохатомний ідеальний газ (v=2 моль) нагріваються при сталому об'ємі до температури Т1=289К. Визначити кількість теплоти, яку необхідно надати газу, щоб збільшити його тиск в n=3 рази.
2)Двохатомний ідеальний газ займає об'єм V1=1л ы знаходиться під тиском p1=0.1МПа. Після адіабатного стиску газ характеризується об'ємом V2 і тиском p2.В результаті наступного ізохорного процесу газ охолоджується до початкової температури, а його тиск p3=0.2МПа. Визначити 1)об'єм V2 2)тиск p2

Вадим Эрлих

Дано: украинский язык
Вопрос: Как его понять?
Ответ: Фиг его знает.

В следующий раз, еси задачу даешь на украинском, то и впрос задавай на нем же, чтоб непонимающие украиский не заходили бы в твои вопросы.
НЕ ВСЕ ПОНИМАЮТ УКРАИНСКИЙ - может быть, для тебя это новость, но для меня это факт.