Антон Кучеров

помогите написать 5 примеров с узгодженням керуванням приляганням

Илья Слесарев

Запишіть словосполучення у дві колонки, залежно від того, яким способом зв’язку вони поєднані.

Книга з бібліотеки, наблизитись до річки, вірно служити, свято праці, знаходитись недалеко, вчитель фізики, зшити поспішаючи, писати грамотно, дивитися на картину, сховати надовго.