Гульнара Соколова

Правильно перевидено, если нет укажите где ошибки.

Then turned on the computer and go on the Internet. There we agreed about meetings with mates. And later we went to park where perfectly spent time. At night we looked forward salute which began after expected, but salute was really fascinating. After salute I said goodbye to my friends and went home, where my mum was already waiting for me. When I came home I played in the computer and went to bed.

Katalogdream Страна Мечты

Перевидено всякой йни уйма!

Юлия Лысенко

Да тут ужас сплошной, переделай заново все. Обрати особое внимание на времена, что когда случилось, сколько длилось и закончилось ли. Порядок слов тоже ужасен.