Дополнительное образование
Есть ли в Харькове СВУ?
Вот собрался поступать в СВУ, живу в Миргороде (Полтавская обл.) По этому ищу ближайший СВУ (например в Кременчуге. Желательно в Харькове) Если у кого-то есть любая информация или адрес об этом, то пожалуйста, дайте адрес. Всего всем вам доброго!
Какой Суворов? Он же москаль. Теперь в Киеве есть:
Киевский военный лицей имени Ивана Богуна
Полтавський військовий ліцей у м. Полтаві
36009, м. Полтава, вул. Зінківська 44
Набір юнаків після закінчення 7-ми та 9-ти класів середньої загальноосвітньої школи
Донецький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
83005, м. Донецьк, вул. Купріна, 1
Набір юнаків після закінчення 9-ти класів середньої загальноосвітньої школи
Запорізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
69107, м. Запоріжжя, вул. Леніна, 164
Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької обл., вул. Гагаріна, 56
Набір юнаків після закінчення 9-ми класів середньої загальноосвітньої школи
Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
48300, Тернопільська обл., Монастириський р-н, смт Коропець, вул. М. Каганця 3“А”. Набір юнаків та дівчат після закінчення 9-ти класів середньої загальноосвітньої школи
Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
39623, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Ватутіна, 54/17
Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
50012, м. Кривий Ріг, вул. О. Брозовського, 81
Луганський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
91004, м. Луганськ, Гостра Могила
Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 68
Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
65090, м. Одеса, Фонтанська дорога, 14
Острозький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
35800, Рівненська обл., м. Острог, вул. Татарська, 122 “А”
Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат
76000, Івано-Франківська обл., смт. Богородчани, вул. Гагаріна
Набір юнаків після закінчення 7-ти класів середньої загальноосвітньої школи
Сумський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
40001, м. Суми, вул. Кірова 165
Харківський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
61043, м. Харків, вул. Сумська 77/79
Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
14003, м. Чернігів, вул. Стрілецька, 1
http://www.uchis.com.ua/2014/04/Ukrainian-military-lyceums.html
36009, м. Полтава, вул. Зінківська 44
83005, м. Донецьк, вул. Купріна, 1
69107, м. Запоріжжя, вул. Леніна, 164
91004, м. Луганськ, Гостра Могила
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 68
65090, м. Одеса, Фонтанська дорога, 14
40001, м. Суми, вул. Кірова 165
61043, м. Харків, вул. Сумська 77/79
14003, м. Чернігів, вул. Стрілецька, 1
Существует только одно украинское Суворовское училище. Оно расположено в Киеве.
...Бро ...ты же в Украине ...топай в РФ а тама хоть куда