Административное право
Юристі с Украині! не поленитесь ответить! очень практический вопрос!!
При поездке на железной дороге и покупки билета по студаку (на 50% ) через раз проводники требуют предьявить еще паспорт - мол не похож ты сам на себя Законно ли это и какими законодательными актами обусловлено? В Правилах перевозки пасажиров утвержденых приказом мин. трнспорта и связи от 27.12.2006 N 1196 ничего такого нету. Подскажите плиз со ссылкой на нормативный документ - как защититьсвои права. Я уверен, что студака достаточно, как это доказать аргументровано? Нужны ссылки на нормативную базу!
Может и неожиданно для Вас, но ихние требования правомерны, т. к у Вас льготы на проезд и они имеют право это проверить.. .
П О С Т А Н О В А від 19 березня 1997 р. N 252 " Про Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом"
пункт 19. Оформлення проїзних документів, крім тих, що дають право на пільговий та безоплатний проїзд, здійснюється без подання паспорта чи іншого документа, який посвідчує особу.
пункт 21. Оформлення проїзного документа, що дає право на пільговий
та безоплатний проїзд, здійснюється за пред'явленням оригіналів
документів, що підтверджують таке право, з внесенням до проїзного
документа прізвища та ініціалів особи і номера документа, що
підтверджує право на пільговий та безоплатний проїзд.
У проїзному документі на проїзд у поїзді приміського
сполучення прізвище та ініціали особи не зазначаються.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 10 листопада 1995 р. N 903 Про Правила поведінки громадян на залізничному транспорті
11. Для проїзду у вагонах будь-якої категорії пасажир повинен
мати відповідні документи на право проїзду та пред'являти їх перед
посадкою в поїзд провідникові вагону або особі, яка контролює вхід
до вагонів приміського поїзда.
З. Ы. "Фемида"...Ну и что, что домен русский! ? Или граждане Украине не люди и не имеют право задать вопрос??? !
до вагонів приміського поїзда.
Уважаю ваше мнение - но этот сайт с домено RU