Административное право

помогите пожалуйста

16 річний Степан Кротенко розбив вітрину супермаркету м’ясом. Визначте суб’єкта, який буде нести матеріальну відповідальність (сплачувати вартість вітрини) как правильно ответить, и какая это статья. заранее спасибо..
Karina)))))) ..
Административная ответственность на Украине наступает с 16 лет.. кто будет нести ответственность угадайте сами.. ст. 12 КУпАП
Иван Сафрошкин
Лучший ответ
Статья 1074 Гражданского кодекса РФ. Ответственность за вред, причиненный несовершеннолетними в возрасте от четырнадцати до восемнадцати лет

1. Несовершеннолетние в возрасте от четырнадцати до восемнадцати лет самостоятельно несут ответственность за причиненный вред на общих основаниях.
2. В случае, когда у несовершеннолетнего в возрасте от четырнадцати до восемнадцати лет нет доходов или иного имущества, достаточных для возмещения вреда, вред должен быть возмещен полностью или в недостающей части его родителями (усыновителями) или попечителем, если они не докажут, что вред возник не по их вине.

Т. е. сам будет "сплачувати".

P/S/ это по российскому законодательству.
Роман Обертас
Цивільний кодекс України Стаття 1179. Відшкодування шкоди, завданої неповнолітньою
особою

1. Неповнолітня особа (у віці від чотирнадцяти до
вісімнадцяти років) відповідає за завдану нею шкоду самостійно на
загальних підставах.

2. У разі відсутності у неповнолітньої особи майна,
достатнього для відшкодування завданої нею шкоди, ця шкода
відшкодовується в частці, якої не вистачає, або в повному обсязі
її батьками (усиновлювачами) або піклувальником, якщо вони не
доведуть, що шкоди було завдано не з їхньої вини. Якщо
неповнолітня особа перебувала у закладі, який за законом здійснює
щодо неї функції піклувальника, цей заклад зобов'язаний
відшкодувати шкоду в частці, якої не вистачає, або в повному
обсязі, якщо він не доведе, що шкоди було завдано не з його вини.

3. Обов'язок батьків (усиновлювачів) , піклувальника, закладу,
який за законом здійснює щодо неповнолітньої особи функції
піклувальника, відшкодувати шкоду припиняється після досягнення
особою, яка завдала шкоди, повноліття або коли вона до досягнення
повноліття стане власником майна, достатнього для відшкодування
шкоди.