Расставания

Допоможіть як вчинити правильно....прохання залиш все як є і тому подібне не писати... дякую!

Вцілому все було так: До нас в університет поступили 1 курси. Вона мені ввідразу сподобалась. Ми познайомились обмінялись номерами і ссилками вконтакт. Почали спілкуватись довго переписувались також я дізнався що її хлопець теж вчиться у нашому Універі. Вона мені розповіла що зустрічається зним 1 рік та 7 місяців... Що він їй набрид він завжди її ображає, вона його більше не любить... Проспілкувавшись десь місяць вона зізналась що я їй дуже подобаюсь і що вона хоче бути зімною....Посварившись знми ми знею почали зустрічатись... У сі перерви ми проводили разом я відвідував усі заходи у яких вона брала участь... усе було дійсно дуже добре ми жодного разу не сварились не сперечались 1 одного розуміли зпів слова. Часто гуляли, вона познайомила мене з своїми друзями яким я дуже сподобався. Я познайомив її з своїми батьками та старшою сестрою....вона часто заходила до мене на каву після навчання, іноді кавування продовжувалось аж до ранку....ми вирішили провести Новий рік у її друзів... 31 числа я приїхав до неї все було добре ми зустріли новий рік я подарував їй красиву золоту цепочку яка їй дуже сподобалась....вранці вона пішла додому переодягнутись а я залишився у її друзів ніч з 1 на 2 ми провели у її подруги разом з хлопцем тієї подруги всю ніч дивились фільми начебто всі були задоволені вранці 3 числа мені потрібно було їхати додому вона провела мене до зупинки ми довго стояли цілувались обіймались і таке інше і всі були щасливі....я приїхав додому ми ще довго спілкувались в скайпі вона писала що любить мене що хоче провести зімною усе життя....а 4 числа вранці мені пришло повідомлення від неї на телефон "Вибач. Але нам потрібно розійтись і будь ласка не запитуйся чому.. просто так потрібно.. вибач!" я подумав що це якись жарт....зразу почав їй дзвонити але воне цілу годину не відповідала а тільки писала "не дзвони мені я не хочу про це говорити...." але пізніше всежтаки відповіла вона сказала що повернулась до свого колишнього і сказала що любить його....я дійсно її дуже люблю і хочу повернути чого б мені це не коштувало....допоможіть будь-яка порада буде корисно....
ого.... ти її справді дуже любиш!! !
можливо її дома батьки притиснули _ я думаю вони знали про того хлопця _ а почули що ти вже в неї появився і не сприйняли тебе!!!! можливо щось таке _
А може бути що її колишній хлопець попросив в неї пробачення, дуже розкаївся що був такий і т. д. сказав що любить, неможе без неї....і в неї серце розтопилось _ вона згадала все що було між ними !!!скільки вони всього разом пережили адже 1 рік і 7 місяців це дуже багато _
думаю краще дати їй час _ нехай вона про все обдумає....думаю зараз у вас канікули.... а коли почнеться навчання ви зможете все це обговорити _ і уже взнаєш правду!!!! Просто не дави на неї _ я думаю вона і так знає що ти її любиш!! !
УДАЧІ))))
Дафна *
Лучший ответ
Мені здається, що вона його не кидала навіть. Отримала з тебе непоганий прибуток і вирішила, що досить.
Подумай про це.
Вона не повернеться.
Дівчата рідкістні гадюки. Краще їх взагалі не чіпати, та бути одному. Від них лише проблеми
Юлия Лопатина
Думаю, я не открою тебе Америку если скажу что женщины - нелогичные и непостоянные существа. В твоем случае было два варианта. И в обоих тобой воспользовались.
Вариант 1 - все познается в сравнении - ее старые отношения ей поднадоели и она посчитала что смена обстановки будет уместна. Но результат на лицо. Между плохим мальчиком и хорошим - она выбирает плохого. Очевидно мазохистка.. .
Вариант 2: Ты был ее куклой - нужен был лишь для того чтобы заставить ревновать того первого (ну или по крайней мере вызвать хоть какие нибудь его эмоции) . Видимо схема сработала и он среагировал так как было задумано. А тебя как отработанный материал - за борт.
А теперь дружеский совет - эта девушка не то что нужно. Оставь эту затею. Она - циничная тщеславная лицемерка, подло и умело играющая на твоих чувствах. Она предала тебя раз- что ей мешает повторить этот подвиг? Даже если ты вернешь ее что ей мешает снова обманывать тебя, изменять тебе, и в конце концов уйти - оставив тебя ни с чем, и не дай бог - с вашим ребенком на руках. А что? Ты ведь хороший и правильный - воспитаешь.... В конце концов подумай зачем тебе человек которому ты нужен лишь как инструмент в его (ее) играх... .
Успехов тебе и мудрости в выборе партнерши!
Хочу сказати, що я вражена твоїми намірами, ти молодець! Я просто у шоці, не зустрічала ще такого випадку,.. .
Особисто я вважаю, що вам з нею у будь-якому разі і будь-якою ціною небхідно поговорити. Але не по телефону, це має бути нормальна розмова. Ось думаю, що тобі вистачить хитрості якимось чином виманити її(наприклад, у кафе попросивши допомоги її друзів) . Необхідно поговорити з нею. І тоді тобі стане легше. Принаймні зможеш вияснити справжю причину... Запитати, навіщо було обманювати теебе. І може вона тебе не обманює, а просто не розуміє всього того, що трапилося з нею.
Моя думка - зустріч і розмова у реалі.
Надіюсь, що моя порада стане тобі в нагоді)))
Все буде добре, ти молодчинка!!!
Будь гордым и недоступным.. . Скоро она поймет, кого потеряла, если у нее хоть капля разума есть.
Ohoo Azuolas Medis