Були у ортопеда - зробив зауваження, що у дітей неправильно формується звід стопи. Рекомендував якісне ортопедичне взуття з фіксованою п"яточкою і горбочком на устілці, плавання в басеїні, масажик стопи, і зарядка-вправи для стопи.
Які такі вправи можна навчити робити півторарічну дитину?
А масажик повинен спеціаліст робити, чи я і сама справлюся? я на ютубі проглянула - не зрозуміла на скільки сильно притискати, коли робиш цей масаж, може таке бути що я буду занадто легко робити - і ефекту не отримаю.
Як допоможе плавання - це треба щоб дитина ж не просто плюхалася в басеїні, а рухала ніжками і тренувала потрібні м"язи?
Ортопед дав 6 місяців, щоб я власними силами покращила ситуацію, якщо результатів не буде - припишуть робити зліпок ніжки і ортопедичні устілки на замовлення.
Допоможіть порадами? хтось може стикався?
Воспитание детей
Що робити для правильного формування зводу стопи у діточок?
1. Вправи для найменших: косолапий мішка - імітуйте як ходять тваринки, вмикайте відео, пінгвінчика покажіть, чаплю. Треба ходити по кругу на носочках, на п"ятках, на внутрішній і зовнішній стопі. кожного дня пів годинки мінімум.
2. Відвідайте ЛФК у поліклінніці (хоча б через день)
3. Один раз запросіть масажиста - щоб він вас навчив як інтенсивно натискати, робіть масаж кожного дня двічи на день.
4. В басеїні дитина ніжками бореться з опором воді коли імітує, ніби пливе, якщо насправді не вміє плавати.
5. Ходіть в ортопедичному взутті і в квартирі, придбайте окрему домашні.
4.
У вас страна на коленях раком стоит, а вы про то, как ваш детина в бассейне плюхался))))
Лиза \***
да вы гоните! молодая мама спрашивает от незнания и невозможности узнать - а вы о политике.... ПЗДЦ... ((((
это тебе не хохляцкий сайт! пиши по русски!
Лиза \***
не выёбуйся. мамы везде мамы!
ну в Вашей молве я не сильна, но поняла что к чему... у ортопеда были, чего не распросили???? масаж надо что б опытный масажист делал, там надо понимать что делать, что б все в пользу было... а если уж сильно сомневаетесь идите еще к одному ортопеду...
Дашенька Гарцук
Спасибо.
ортопед из одолжения быстренько осмотрел малых, протараторил вердикт, медсестра черкнула в карточке и отправили нас в коридор - "следующий".
Переведете вопрос на русский - больше помогут
Дашенька Гарцук
я поняла, это мой первый вопрос, не думала что так нападут... теперь страшно что-то писать,.. здесь всегда все такие злые? и я и мои детки - мы разговариваем, учим и русский, и английский и немецкий...
Сало поможет.
сам белорус так что более менее понятно, так вот: стельки ваше всё
Дашенька Гарцук
дякую
Шукай дорого та грамотного массажиста. Який роотав з диточками. Головнэ цикався дыпломами та, якщо буде вариант - спорадами друзив.
прости, что я так написал, но я удалили украинскую раскладку, за, пока, ненадобностью. ищи мануалщиков по деточкам и перепроверь дитятко по другим больницам! думаю и уверен у вас все будет хорошо! крепись и не отчаивайся! Яся с ЛНР!
Елена Королева
Пздц, это ваша последняя приписка? Она вообще к чему и как на плоскостопие влияет??))))
Пиши на русском