Доброго дня!
Я вже деякий час шукаю собі підходящу модель фотоапарату, але їх чимало і важко зупинитись на одному.
Чесно кажучи, я початківець і порівняти мені ні з чим, але в останній час мене це почало цікавити, так що прийшов час зупинитись хотя би на моделі. Я знайшла модель цифрового фотоапарату Fujifilm Finepix HS30EXR, і здавалось би це ідеальний вибір, але мене насторожують всі ті не дуже хороші відгуки про цю модель, на які я натикалась на блогах, формухам і т. д. Тим більше мені дуже подобаються фото на яких глибина різкості не велика і фон получається розмитим в фоні, але чи вдастся це на повну з цим фотоапаратом? Також я знаю про Nikon D3000. Зеркалка з великою матрицею.. Він мені дуже імпонує, але мене лякає його kit об'єктив з 55 mm, чи зручно ним буде фотографувати? Адже докуповувати на нього ще один об'єктив, який коштує дороще bodyя не збираюсь... Я заплуталась.
Допоможіть будь-ласка, який фотоапарат обрати сумою приблизно 3500 грн. , з великою матрицею 1/2" і менше і діафграгмою f/3 і менше?
Выбор, покупка фото-видео аппаратуры
Який фотоапарат обрати?
?ешнем і 3/f юомгаргфаід і ешнем і "2/1 юециртам юокилев з ,.нрг 0053 онзилбирп юомус итарбо тарапаотоф йикя, аксал-ьдуб ьтіжомопод
.ьсалатулпаз я... ьсюарибз ен яydob ещород єутшок йикя, виткє'бо нидо ещ огоьн ан итавувопукод ежда? итавуфарготоф едуб мин ончурз ич, mm 55 з виткє'бо tik огой єакял енем ела ,єунопмі ежуд інем нів.. юециртам юокилев з аклакрез .0003d nokin орп юанз я жокат? мотарапаотоф миц з унвоп ан ец ястсадв ич ела ,іноф в митимзор ясьтєачулоп ноф і акилев ен ітсокзір анибилг хикя ан отоф ясьтюабодоп ежуд інем ешьліб мит .д. т і махумроф, хаголб ан ьсалакитан я ікя ан, ьледом юц орп икугдів ішорох ежуд ен іт ісв ьтюужоротсан енем ела, рібив йиньлаеді ец иб ьсолавадз і ,rxe03sh xipenif mlifijuf утарапаотоф оговорфиц ьледом алшйанз я .іледом ан иб ятох ьситинипуз сач вошйирп ощ кат, итивакіц олачоп ец енем сач йіннатсо в ела, мич з ін інем итянвіроп і ьцевіктачоп я, ичужак онсеч
.умондо ан ьситинипуз окжав і оламич хї ела, утарапаотоф ьледом ущядохдіп ібос юакуш сач йикяед ежв я
Ни хрена себе у нас народ балакае по всякому! А прикидываются безграмотными! Короче, денег твоих хватит только на мыльницу или средненький суперзумм. Но и это, для начинающей, совсем не плохо.
Я бы купила Никон Д3100+18-105VR.
О, яка сермяжна, домоткана и кондова!
А по-вологоцьки, али по-пскобськи могёшь?
Можно переводчика?
Nicht verstehen.
Моя твоя не понимать, потому не отвечать.
Если счёт идёт на деньги то выбирать любой из этой ценовой категории.. типачт краше.. всё едино будЭ. .
Если на деньги не смотреть панасоник LX7 или Сони RX 100
А что. , украинска мова весьма интерсена, в плане чтения..)
купи здесь, этот
Мовчить Русь - не дає відповіді.
Жыве Беларусь і яе прыгажуня-суседка Украіна!!!!
Краще зеркалка, Фуджі - звичайна мильниця у корпусі зеркалки. Тоді краще буде зеркалка - значно більша матриця, змінні об'єктиви, оптичний видошукач, кращий фокус, функціонал та купа інших пюсів, проти яких у фуджи - лише надмірний та непотрібний зум (увага, у зеркалки з кітом зум лише 3Х, але можна допкупити оптику) . Замість фуджі можна взяти системну камеру (Olympus E-PL5, Panasonic G5 (G5X), GF5X) чи топовий компакт, що дасть приблизно ту ж якість, що і фуджі, але буде ЗНАЧНО меньшим. Зеркалка краще Д3100, д3000 застаріла.
Народ, если вы не сильны в украинском, то лучше уж помалкивайте, а то у вас скоро сам Петросян будет брать уроки юмора так свежо, незаезжано и оригинально придумано)))
во как.... у кринку не лiзе !!!а ти железный штЫрЪ

За эту цену, с объктивом с большой светосилой не купите. Возмите пока 3100 kit а объектив купите потом.
вiзми парат якiй горiлку гоняе