Помогите пожалуйста. Уголовное право. контр. р. по праву.
очень нужно . я не юрист. переводчик. но право у нас есть . и нету много времени решить эти задачи
Кримінальне право . Допоможіть будть ласка!!! !
Завдання №1. Вирішить задачу: Між сусідками Козаченко та Потаповою давно склалися неприязні стосунки. Після чергової сварки Потапова, взявши у чоловіка мисливську рушницю, прийшла до Козаченко з метою вбити її. Однак, зробивши постріл, Потапова лише поранила Козаченко в передпліччя, чим спричинила середньої тяжкості тілесні ушкодження. Після пострілу поранена Козаченко стала просити Потапову її не вбивати. Потапова пожаліла Козаченко, і злякавшись вчиненого та того, що Козаченко може померти, викликала швидку допомогу, щоб врятувати здоров’я потерпілій. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі та допомоги, яку в подальшому надавала Потапова, Козаченко незабаром повністю одужала.
Як необхідно вирішити питання про кримінальну відповідальність Потапової?
Чи змінилося б рішення, якщо б Потапова не зупинилася, а врятувати життя потерпілої вдалося завдяки втручанню сусідів.
Визначте різницю між закінченим та незакінченим злочином.
Визначте різницю між добровільною відмовою та дійовим каяттям.
Чи має значення для добровільної відмови за чиєю ініціативою особа відмовляється від доведення злочину до кінця?
Завдання №2.
Вирішить задачу: 18 січня 14-річний Сіверцев та 13-річний Карась святкували день народження останнього (йому виповнилося 14 років) . Вони вживали алкогольні напої, веселися й танцювали. Потім їм стало нудно вдома, а тому хлопці вирішили піти на дискотеку. Близько 21.00 по дорозі на дискотеку вони зустріли своїх однокласників Мамута та Коркіна, які поверталися додому. Карась запропонував Мамуту та Коркіну випити горілки та потім піти разом на дискотеку святкувати його день народження, однак хлопці відмовились, мотивуючи тим, що не вживають спиртних напоїв і на дискотеку сьогодні йти не хочуть. Тоді Карась вдарив Коркіна пляшкою горілки, яку тримав в руці по голові. Коли останній впав, Мамут підбіг до Карася щоб захистити друга, але теж отримав три удари по голові, в результаті яких втратив свідомість. В цей час Сіверцев бив Коркіна в живіт та груди, а потім забрав у нього мобільний телефон та гаманець.
Визначте суб’єкт даного злочину.
Чи підлягав би кримінальній відповідальності Карась, якщо б він вчинив даний злочин о 00.15 годині 19 січня?
З якого моменту необхідно вважати Карася таким, що досягнув 14 років?
Завдання №3.
Вирішить задачу: Полюхович та Васін викрали гладкоствольну мисливську рушницю та боєприпаси до неї.
Кваліфікуйте їх дії. Визначте об’єкт даного складу злочину.
Варіант 2: Полюхович та Васін викрали Пістолет Макарова та боєприпаси до нього. Чи зміниться кваліфікація?
Завдання №4. Вирішить задачу: 15-річний Захаров та 13-річний Горбов вирішили обікрасти квартиру, в якій проживав Петренко. З цією метою вони, перебуваючи в приміщенні класу школи, викрали із портфеля його малолітнього сина Олексія ключі від квартири. Наступного дня Захаров та Горбов за допомогою викрадених ключів проникли до квартири Петренко, звідки викрали майно на суму 4500 грн.
Вирішить питання про відповідальність Захарова та Горбова
Уголовное право
Помогите пожалуйста. Уголовное право. контр. р. по праву
при решении задач необходимо отвечать таким образом :
1. субъект преступления - вменяемое дееспособное лицо достигшее возраста уголовной ответственности в данной задачи - Потапова
2. Объективная сторона - это внешнее проявление метода совершения преступления - т. е. каким путем при помощи чего было совершено преступления - в данной задачи огнестрельное оружие
3.субъективная сторона - умысел его необходимо определить прямой или косвенный - в данной задачи прямой
4. Объект преступления - это то на что посегается субъект жизнь и здоровье человека определи где непосредственный а где родовой объект пахнет умышленным убийством ст. 115 УК Украины, но для умышленного убийства необходимы последствия так как это материальный состав преступления.
А так как было совершенно средней тяжести ст. 122 УК Украины где тебе необходимо определить состав преступления как я превел пример выше определить все оттягивающие и смягчающие обстоятельства по ст. 122 и перечислить их и по общему правилу. Сказать срок наказания по тяжести преступления. Сроки у нас идут по возрастанию тяжести преступления 3-5 лет, 5-10 лет от 10 до пожизненного и так же в деньгах необходимо указать если указанно в новом кодексе 2011года. Уголовная ответственность только по ст 122 УК
Простые задачи такие, что если общую часть уголовного права знать не будешь то уголовное право вообще знать не будешь
вы, как переводчик, переведите все на русский плизз, а то непонятно