Це називається зеленим черенкуванням.
Розрізаєте стебло на черенки з 2-3 парами листків (8-12см) , зверзу прямий зріз в 1см над верхнім листком, внизу косий зріз, якнайдалі від нижнього листка. Зрізи робити лезом чи гострим ножем, бажано під водою. На трояндах з кожних п'яти листків зоставляйте одну пару, й на ній можна по півлистка зоставити.
Облаштовуєте прилад "штучного туману", можна глибоку (20см) ємність з вологим піском (5-8см) .
Втикаєте черенки на 2-3 см й накриваєте щільно склом.
Час від часу зволожуєте пісок, уникайте крапель води на листях.
Через декілька тижнів старі листочки відпадуть, з'являться нові.
Через 2-3 місяця пересаджуйте.
Сад и огород
чи можна посадити Рози з букета? якщо так, то як це можна зробити! напишіть детально
Редко у кого укореняются, ещё реже у кого зимуют. А проект не украинский- давайте друг друга любить и уважать. Из Америки, Австралии, Норвегии пишут по русски...
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
В гугле есть переводчик -пользуйтесь.
Не такой и сложный язык, чтобы не понять суть вопроса . Вам ответили уже, я добавлю ссылки
http://orchardo.ru/53-kak-prodlit-zhizn-roz-iz-buketa-mozhno-li-ukorenit-ih-i-vyrastit.html
http://mamaschool.ru/komnatnye-rassteniya/kak-vyrastit-rozu-iz-buketa-v-domashnix-usloviyax
http://www.sympaty.net/20120205/vyrastit-rozu/
Можно, но скорее всего не приживутся. Во-первых в букетах сорта, которые выращивают в теплицах, морозы на них не попадают. Во-вторых, их химикатами обрабатывают, чтобы не завяли, а на самом деле, они уже полусухие.
вчіть російську мову. знадобиться.
Подрежь стебель ниж почку, цветок убери. Поставь в парничок. Земелька должна быть всегда сырой. Может и получится...