Жилищное право

постановление кабинета министров Украины от 9 сентября 2009 г №1035 с дополнением от 27 января 2010

где можно найти это и полное описание документов для оформления построек
На сайте кабмина, но там такого документа нет есть только сама постанова без дополнений:
КАБІНЕТ МІІНСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 вересня 2009 р. № 1035

Київ

Про затвердження Тимчасового порядку прийняття
в експлуатацію закінчених будівництвом приватних
житлових будинків садибного типу, дачних та садових
будинків з господарськими спорудами і будівлями,
споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт, що додається.

2. Міністерству регіонального розвитку та будівництва визначити розмір плати за видачу сертифіката і затвердити порядок її внесення за погодженням з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

3. Установити, що підставою для оформлення права власності на приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки з господарськими спорудами і будівлями, споруджені до 5 серпня 1992 р. , є висновок про технічний стан будинку (будівлі), складений бюро технічної інвентаризації за формою, встановленою Міністерством з питань житлово-комунального господарства за погодженням з Міністерством регіонального розвитку та будівництва, і документ, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій розташовані зазначені об’єкти будівництва.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити і затвердити у місячний строк порядок погодження прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

5. Ця постанова набирає чинності з 15 жовтня 2009 року.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО

ссылка на поиск по сайту кабмина:
Мария Мялькина