Жилищное право

Чи можу я виагати у балансоутримувача проведення капремонту горища (утеплення) ,останій поверх, де і знаходиться моя ква

а теперь по русски, а то находишся на русском ресурсе и походу дела россиян не уважаешь, выражаясь на как-то наречии
Ольга Сергеевна Киселева
Лучший ответ
Молодец хлопец, ты хлопчатобумажный ответ тебе на российском портале

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 127 від 24.05.2001 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 липня 2001 р. за N 582/5773
Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
{ Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства
N 73 ( z1009-02 ) від 26.11.2002 Наказами Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства
N 92 ( z0725-05 ) від 15.06.2005
N 42 ( z0201-06 ) від 08.02.2006 }
Указами Президента України від 09.12.97 N 1342 ( 1342/97 ) та від 16.05.2001 N 314 ( 314/2001 ) затверджено Положення про Держбуд України та зміни до нього. Цим Положенням покладено на Комітет здійснення функцій координації і нормативно-методичного забезпечення діяльності бюро технічної інвентаризації, у зв'язку з чим Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна (додається) .
2. "Инструкцию о порядке проведения технической инвентаризации жилищного фонда", затверджену наказом ЦСУ СРСР від 15.07.85 N 380, уважати такою, що не застосовується на території України, та Інструкцію по технічній паспортизації жилих будинків державного і громадського фонду та фонду житлово-будівельних кооперативів у міській і сільській місцевостях України, затверджену наказом Держжитлокомунгоспу України від 31.12.91 N 136, уважати такою, що втратила чинність.
3. Українській асоціації "Укртехінвентаризація" (Л. Черненко) забезпечити видання Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.
4. Управлінню нормативно-правового забезпечення реформування житлової політики та експлуатації житлового фонду (М. Каплун) подати наказ на реєстрацію до Міністерства юстиції України.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету М. Руля.
Голова Комітету В. М. Гусаков
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Держбуду України 24.05.2001 N 127
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 липня 2001 р. за N 582/5773
ІНСТРУКЦІЯ про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
{ У тексті Інструкції слово "самовільне" в усіх відмінках і числах замінено словом "самочинне" у відповідному відмінку і числі згідно з Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 42 ( z0201-06 ) від 08.02.2006 }
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція розроблена відповідно до чинного законодавства, зокрема Положення про Держбуд України, затвердженого Указами Президента України від 09.12.97 N 1342/97 ( 1342/97 ) та від 16.05.2001 N 314 ( 314/2001 ), якими на Комітет покладено здійснення функцій нормативно-методичного забезпечення діяльності бюро технічної інвентаризації.
1.2. Інструкція визначає порядок та методику проведення технічної інвентаризації збудованих (реконструйованих) будинків, допоміжних будівель та споруд з метою:
- визначення їх фактичної площі та об'єму (щодо проектних) ;
- обстеження та оцінки технічного с
якщо не розкрутиш балансоутримувача, то звертайся до нас http://ukralp.com.ua/ua/fasadni-robotyi/uteplennja.html