Заїка К. , Гінчак К. , Шляхи до успішного розвитку ділової ...-[ Перевести эту страницу ]
29 квіт. 2011 ...Добре. Непогано. Погано. Жахливо ...Мета статті полягає у визначенні суті, особливостей та шляхів розвитку ...П'ятий етап може бути позначений як " досягнення членства" в ...важливості фактори, які визначали успішний розвиток їх кар'єри. ..формуючи лідера, який має особливі якості особистості, ..
conf-cv.at.ua/forum/53-477-1 - Сохраненная копия
Менеджмент - Стадник : 4.2. Керівництво і лідерство - [ Перевести эту страницу ]
Лідери підтримують працівників, які розуміють і поділяють їхні погляди та ...Однак вона може бути небезпечною для того, хто її завоював, і є загрозою для інших. ..досягнення, а залучає його до їх формування та вибору шляхів досягнення. ..який вивчав життя і діяльність 90 успішних лідерів і наголосив на таких ...
slv.com.ua/book/36/2443.html - Сохраненная копия
Бібліотека економіста : Управління проектами : Управління ...-[ Перевести эту страницу ]
Головна мета управління персоналом проекту полягає в забезпеченні: ...яка необхідна для досягнення організаційних цілей зокрема й успішної реалізації проекту загалом; ...пов'язане насамперед з умінням бути лідером і з усім тим, що з цього випливає. ..Лідер має роз'яснити кожному його роль у виконанні проекту, ..
library.if.ua/book/96/6640.html - Сохраненная копия - Похожие
Шляхи формування сприятливого соціально-психологічного клімату у ...-[ Перевести эту страницу ]
Мета роботи полягає у визначенні умов і обґрунтуванні шляхів формування сприятливого ...зміна лідерства в справах колективу залежно від сформованих обставин, ..Вирішальне значення для успішного функціонування організації в цілому мають ...А позитивні стосунки з учнями можуть бути компенсуючим фактором, ..
kazachiner.narod.ru/manageklim.html - Сохраненная копия - Похожие
проблема керівництва і лідерства в організації на даний момент ...-[ Перевести эту страницу ]
... засоби досягнення мети і методи контролю, управляти думкою колективу. ..Чи може успішний керівник не бути лідером? ..Які стилі поведінки лідера найбільш ефективні в управлінні? ..А успіх в управлінні не компенсує поганого лідерства . .стиль лідерства і чітко його дотримується (оскільки цей стиль добре ...
lp.edu.ua/Institute/.../Sazonova2.htm - Сохраненная копия - Похожие
Реферат Менеджмент Лідерство, вплив та влада - [ Перевести эту страницу ]
Ø Законна влада базується на традиціях, які здатні задовольнити потребу ...Чи може успішний менеджер не бути лідером? Можна обґрунтувати лідерство ...підлеглих до досягнення цілей організації, впливаючи на шляхи досягнення цих цілей: 1. ..бажання досягти поставленої мети, а також освіта і досвід по відношенню ...
works.tarefer.ru/55/100571/index.html - Сохраненная копия - Похожие
Стилі і типи політичного лідерства - [ Перевести эту страницу ]
лідер-плановик, орієнтований на методи і засоби, які б дозволили досягти ...позитивних відчуттів у випадку досягнення групою поставленої мети, ..Нарешті, політичне лідерство може бути визначено домінуючим вектором ...Питання про те, які якості необхідні для успішної політичної діяльності, залишається відкритим. ..
ebk.net.ua/Book/political.../1302.htm - Сохраненная копия - Похожие
5ka.ru - Менеджмент -> Лідерство, вплив та влада - [ Перевести эту страницу ]
Законна влада базується на традиціях, які здатні задовольнити потребу ...Чи може успішний менеджер не бути лідером? Можна обґрунтувати лідерство ...підлеглих до досягнення цілей організації, впливаючи на шляхи досягнення цих цілей: 1. ..бажання досягти поставленої мети, а також освіта і досвід по відношенню до ...
5ka.ru/54/12694/1.html - Сохраненная копия
Формування команди, Менеджмент персоналу - Мурашко M.I. Перша ...
Гуманитарные науки
Где найти сочинения на украинском на такие темы: Добре чи погано бути лідером? Які шляхи успішного досягнення мети?