Гуманитарные науки

як потрібна виглядати робота для ману?? ?

Vetugov Dmitrii
Вимоги до оформлення наукової роботи.

Оформляється як курсова (дипломна) у вузах.

Обсяг – 30 друкованих сторінок.
Не рахуються (але нумеруються) титульна сторінка, список літератури, додатки, таблиці (якщо займають площу сторінки) .

Кожен пункт плану починається з нової сторінки.

Аркуші формату А-4, текстовий редактор Microsoft Word, шрифт Times New Roman, 14 розмір, полуторний інтервал. Вирівнювання по ширині.

Абзацні відступи: 3 – 5 інтервалів (або стандартний комп’ютерний) .

Поля:

верхнє – 20 мм;
ліве й нижнє не менше 20 мм (ліве можна 28, а нижнє – 20 мм) ;
праве – 10 мм.

На одній сторінці – 40±2 рядки.

Заголовки

відокремлюються від тексту зверху і знизу 3 інтервалами;
заголовки структурних частин (ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ЛІТЕРАТУРА, ВИСНОВКИ) друкуються великими літерами симетрично до тексту;
заголовки підрозділів друкують малими (крім першої) літерами з абзацу.

Крапку в кінці заголовка не ставлять! .

Нумерація:
Арабськими цифрами у правому верхньому куті без знака №.
Першою сторінкою є титульна, яка не нумерується.

Якщо в роботі є таблиці, кожна з них повинна мати свою назву. Слово "Таблиця" друкується з великої літери справа. Якщо у розділі одна таблиця, вона не нумерується, якщо ж їх кілька, то пишеться "Таблиця 1.1", "Таблиця 1.2", де перша цифра вказує на номер розділу, а друга – таблиці.

Назва таблиці друкується посередині рядка малими буквами (перша – велика) .

Оформлення цитат:
Після лапок або без цитатних посилань у квадратних дужках [2, 25].
Перша цифра – порядковий номер джерела у списку літератури, друга – сторінки.

Рекомендуємо також звернутися до розширеного посібника з написання робіт МАН, що видано у "Віснику Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України". – Біла Церква, 2001 і 2003 рр.
Алексадр Агаев