Интернет
Переведите на английский пожалуйста
Привет, я хотел бы приобрести у вас наклейку на корпус Core i3 просто я покупал этот процессор OEM версии поэтому наклейки не было, а хочется. Сможете ли вы мне её отправить и сколько придется заплатить? Мой адрес Страна Россия, г. ******.Индекс *******.Улица *****.Квартира ****. Мой e-mail ********
Hi, I would like to buy you a sticker on the case Core i3 I just bought this CPU OEM versions so the stickers were not, and wants. Can you send it to me and how much will have to pay? My address Country Russia, ******. ******* Index. Street *****. **** Apartment. My e-mail ********
Вы все гуглом что ли переводили? Какое buy you, какое get at you??? Окститесь. Нельзя переводить дословно, особенно такие предложения, составленные в разговорном стиле.
Greetings, I would like to get at you a label on case Core i3 simply I bought this processor OEM of the version therefore labels wasn't, and it would be desirable. Whether you can send me it and how many it is necessary to pay? My address the Country Russia, ******. An index *******. Street *****. Apartment ****. My e-mail ********
Адресс скажешь тогда переведу
Greetings, I would like to get at you a label on case Core i3 simply I bought this processor OEM of the version therefore labels wasn't, and it would be desirable. Whether you can send me it and how many it is necessary to pay? My address the Country Russia******index*******street****apartment***My e-mail*********