Лингвистика
Плиз, помогите мне составить диалог на укр. язык(хотя бы по русски) на тему: "Зустріч друзів"
Плиз, помогите мне составить диалог на укр. язык(хотя бы по русски) на тему: "Зустріч друзів" Зарание большое спасибо!)))
- Привіт, друже! давно не бачилися! як ся маєш?
- Дякую, добре, а ти як? Твоя мала вже ходить у дитячий садок?
- Так, учора вже був маленький спектакль. Вона в мене зірка.. .
- Щастить тобі...а дружина твоя, гарнюня, як почувається?
- Декілька днів потому вона повернулася із Європи, відпочивала там із подругою. А як твоя родина? Як твій син?
- Мій аболтус краще за всіх.. . школу прогулює, домашнє завдання робити не бажає, тільки в інтернеті сидить... а це тільки сьомий клас... що буде далі...
- Не переймайся, усе буде добре, згадай нас у його віці...
- Так, лупцювали один одного у школі на перервах... у футбол грали.. .
- Я вважаю ти не такий поганий батько, що б в тебе був поганий син! Виросте, допомагати буде. Але ти мене вибач, я маю ще по роботі зайти до одного чоловіка, я маю бігти. Був радий тебе побачити.
- Я теж, заходь до нас у гості із своєю родиною, наприклад, у неділю.
- Дякую за запрошення, я як раз маю пару пляшок німецького пива... дружина привезла. . добре... я побіг!
-гей! привіт друже бобер!
-сам ти гей!
ЛедиСтерва, простите.... Очень много ошибок.... если это задание письменное, человек завалится
первое, что бросилось в глаза - это не Співання, а спів (займається співом)... в этом же предложении - як дітИ? опять-таки, перед колись и после колись ставится запятые... не вспом^ятаемо наше дитинство, а згадаємо... Авжеш пишется через А... пАм'ятаєш... через А
1 Добрий день, як справи, 100років мабудь не бачились!! !
2*та яких 100,то може і більше, у мене усе як у казці,чим далі тим страшніше. Дитина вже пішла у шостий класс, займаеться співанням, може колись спивачкою стане, а ти як? як жінка твоя, як діті?
1*У мене все теж по прохи, я роботу змінів, переіхав у другий район.
2*Давай може зустрінимось, та вспом^ятаемо наше дитинство? так радію ще ми зустрілись.
1*Та без розмов, овжеш, так і зробимо.
2*А куди підемо?
1*Давай у той ресторан, що був недалеко от нашего дома, де ми кожну неділлю морозиво Їли?
2*Ти теж ще пом"ятаеш? а яка це насолода була, ніколи не забуду
1*То може даси свій номер телефону?
2*Овжеш, пиши 8....
1*То до зустрічі?
2*До зустрічі друже!!!! (я очень давно училась на украине в школе, что смогла)) то написала, надеюсь тебе поможет)))
1*Та без розмов, овжеш, так і зробимо.
2*А куди підемо?
1*То може даси свій номер телефону?
2*Овжеш, пиши 8....
1*То до зустрічі?