Лингвистика

как по английски: не очень. не могу найти работу. у меня диабет. пенсию за квартиру отдал. теперь вот без денег.

Элементарно, Ватсон:
• не очень - not very
• не могу найти работу - I can't find a job
• у меня диабет - I have diabetes
• пенсию за квартиру отдал - pension for the apartment gave
• я теперь вот без денег - I'm right now here is without money
Мадина Бурматова
Лучший ответ
I've already written go to sleep
у американского адвоката по политическому убежищу попроси перевод-там есть свои нюансы
Give Freedom to desire that your life is improved for you by others, sweetened. Then the diabetes will go away irretrievably.
[.
[Menzuk] .......
такое гавно только в россии может с человеком произойти. на английском такие слова не предусмотрены за ненадобностью
Егор Поздняков
Гебен зи мир битте!
Mustafa Subasi
can't find work I have diabetes. I gave my pension for the apartment. now without money
Виктор Гаас
[Menzuk] ....... Же не манж па сис жур ))))
not very. can't find work I have diabetes. I gave my pension for the apartment. now without money.
Not much. I cannot find a job. I have diabetes.l gave my pension to pay the rent. Now I am penniless.
Dinara Issenova
Not very. can't find work I have diabetes. I gave my pension for the apartment. now without money.
Not really. I can not find a job. I have diabetes. retired for the apartment. now without money.
Александр Мохов Not really. I can not find a job. I have diabetes. retired for the apartment. now without money.
Татьяна Манылова зачем тут глупости писать? цель то какая?
Not very. can't find work I have diabetes. I gave my pension for the apartment. now without money.Вот лучше
Вот тебе перевод, надеюсь правильный
Tatjana Markova
Татьяна Манылова нет, неправильный и даже не надейся
В Лондоне больше безнала
Елена Латыпова И добавьте ему: Мсье, же не манш па сис жур. Пишу на слух.
Not really much like that. I have diabetes. I gave my pension for the apartment. Now I stay without moneys.
Антон Нестеренко money пишется без s, долбоёб
жиза