Магия

Подскажите есть ли действенные заговоры от потребления алкоголя в немеренных количествах?

есть трава хорошая
Хибакова Валентина
Лучший ответ
Дильфуза Абдурахманова Что за чудо-трава?
Дильфуза Абдурахманова Какие, и как их использвать?
Дильфуза Абдурахманова Так это ж хорошо, что даже понюхать не сможет)
Подскажите, пожлуйста, названия этих трав?
Дильфуза Абдурахманова Как называются травы*?
Дильфуза Абдурахманова Спасибо.
Неужели все 72 надо мешать и заваривать?
Нет таких, но есть работа с человеком и с его зависимостью и у человека должно быть желание.

Молитва

О Премилостивая Владычице! К Твоему заступлению ныне прибегаем, молений наших не презри, но милостиво услыши нас: жен, детей, матерей - и тяжким недугом пианства одержимых и того ради от матере своея, Церкве Христовы, и спасения отпадающих братии и сестер и сродник наших исцели. О Милостивая Мати Божия, коснися сердец их и скоро возстави от падений греховных, ко спасительному воздержанию приведи их. Умоли Сына Своего, Христа Бога нашего, да простит нам согрешения наша и не отвратит милости Своей от людей Своих, но да укрепит нас в трезвении и целомудрии.

Приими, Пресвятая Богородице, молитвы матерей, о чадех своих слезы проливающих, жен, о мужех своих рыдающих, чад, сирых и убогих, заблуждшими оставленных, и всех нас, к иконе Твоей припадающих. И да приидет сей вопль наш, молитвами Твоими, ко престолу Всевышняго. Покрый и соблюди нас от лукаваго ловления и всех козней вражиих, в страшный же час исхода нашего помози пройти непреткновенно воздушныя мытарства молитвами Твоими избави нас вечнаго осуждения, да покроет нас милость Божия в нескончаемыя веки веков. Аминь.
Кондак 13

О Премилостивая Мати Сладчайшаго Господа нашего Иисуса Христа! Нынешнее наше услыши моление и избави нас от всех недугов, душевных и телесных, наипаче же свободи страждущих недугом пианства рабов Твоих (имена их) , да не во зле погибнут, но да спасеннии Тобою, присно вопиют Богу: Аллилуиа.
Икос 12

Поюще Твоя чудеса и велию милость, людем, одержимым страстию пианства, явленныя, молим Тя, Владычице, спаси и помилуй, и настави нас на стезю праву, и не остави нас, покрова Твоего ищущих и зовущих Ти:

Радуйся, воздержанию от греха пианства всех подвизающая;

Радуйся, от пристрастия к вину росою милости Твоея свобождающая.

Радуйся, страждущих от тяжкаго греха пианства присное врачевание;

Радуйся, бедствующим в страстех скорая Помощнице.

Радуйся, малодушых дивное ободрение;

Радуйся, благодушных велия радосте.

Радуйся, Радуйся, гордых смиряющая;

Радуйся, смиренныя возвышающая и всем спасения желающая.

Радуйся, Владычице, Неупиваемая Чаша, духовную жажду нашу утоляющая.
есть желание самого человека. Просто провести обряд-это мало
Zaxima Dawletalieva
Есть Действенные Разговора
с Потребителями немерянных Количеств )
После Которых Они Не то Что Пить, Пёрнуть Боятся ))
есть действенный обряд "слив на огонь" , у человека пропадает тяга к алкоголю - выпивает 1-2 рюмки и больше не хочет
Дина Абишева
Ирина Шелопугина не можете его подсказать?
Дильфуза Абдурахманова И как это делается?
Ирина Шелопугина сколько времени это занимает и что для этого нужно?
Ирина Шелопугина можешь помочь?
Ирина Шелопугина но попробовать ведь можно