Магия

Меня укусил кот, он был бешенный, врачи сказали, что я тоже скоро взбешусь, дайте заговор или молитву от бешенства ?

Мыло хозяйственное в помощь.
И вообще лучше стороной местных кошек обходить.. особенно пернатым.
Анжелика Жусупова
Лучший ответ
Он не мог вас укусить, он давно помер. На аватарке - кошечка из интернета.
Chinara Altinbekova
Алёна Гудкова Эта тоже с интернета, ясновидящая )))
О священная главо, преподобне отче, преблаженне авво Иоанне, не забуди убогих твоих до конца, но поминай нас всегда во святых и благоприятных молитвах к Богу: помяни стадо твое, еже сам упасл еси, и не забуди посещати чад твоих моли за ны, отче священный, за дети твоя духовныя, яко имеяй дерзновение к Небесному Царю: не премолчи за ны ко Господу, и не презри нас, верою и любовию чтущих тя: поминай нас недостойных у Престола Вседержителева, и не престай моляся о нас ко Христу Богу, ибо дана тебе бысть благодать за ны молитися. Не мним бо тя суща мертва: аще бо телом и преставился еси от нас, но и по смерти жив сый пребываеши, не отступай от нас духом, сохраняя нас от стрел вражиих и всякия прелести бесовския и козней диавольских, пастырю наш добрый аще бо и мощей твоих рака пред очима нашима видима есть всегда, но святая твоя душа со ангельскими воинствы, со безплотными лики, с небесными силами, у престола Вседержителева предстоящи, достойно веселится, ведуще убо тя воистину и по смерти жива суща, тебе припадаем и тебе молимся: молися о нас Всесильному Богу, о пользе душ наших, и испроси нам время на покаяние, да невозбранно прейдем от земли на небо, от мытарств же горьких, бесов воздушных князей и от вечныя муки да избавимся, и Небеснаго Царствия наследницы да будем со всеми праведными, от века угодившими Господу нашему Иисусу Христу: Ему же подобает всякая слава, честь и поклонение, со Безначальным Его Отцем, и с Пресвятым и Благим и Животворящим Его Духом, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.
Дёшиво и надёжно )))
Людмила Д.
Людмила Пономарёва проказник, пирожкоф захотел, да
Только профилактические уколы! От вирусов ни одна молитва не спасает. Целыми монастырями вымирали во время чумы.
К доктору... И укольчики)))
Аня Иванян
Уколы в живот - вот..)
Anna Anna
к врачу
Чтобы такое утвержать, то должны кота обследовать .А пока будут делать анализ, вам должны делать какие-то уколы. Моего мужа покусал за руку бойцовский собака во дворе у знакомых. Мужу сделали укол в больнице, руку зашили. Поскольку собаке делали прививку от бешенства, то то за собакой установили наблюдение, но он оказался здоров, и муж обошелся одним уколом.
Lisa Lisota
А разве ни ты кота укусила?
Лучше сходи к нормальным врачам
Отче наш, Иже еси на небесех!
Да святится имя Твое,
да приидет Царствие Твое,
да будет воля Твоя,
яко на небеси и на земли.
Хлеб наш насущный даждь нам днесь;
и остави нам долги наша,
якоже и мы оставляем должником нашим;
и не введи нас во искушение,
но избави нас от лукаваго.
АМИНЬ
Нужно пузырек зеленки выпить