Before Their Eyes - The Nighttime Is Our Time
Dying Diva – My Love For You is Bombproof
Bring Me The Horizon – It Never Ends
##### – Спрут
The Casualties – Police Brutality
Zebrahead – Falling Apart
Strike Anywhere – Hollywood Cemetery
Just Left - These Are The Days
Rodeo Queens (Green Day and Jesse Malin) - Depression Times
Asking Alexandria - Just Dance
In Fear And Faith - The Taste Of Regret
Black Veil Brides - Rebel Love Song
Mari! Mari! - Dance to my rock'n'roll
School Boy Humor – Camera Shy
The Summer Set – The Boys You Do (Get Back At You)
Melody Fall – Revolution
The Summer Set – Girls Freak Me Out
Boys Will Be Boys – Stop Calling Me
All Time Low – COME ONE, COME ALL
McFly – I've Got You
The Summer Obsession – Melt The Suga
ПопКорн - Лето
The Early Strike - I Am Gay
The Early Strike - If I Said Yes
24 open - Американская мечта
Destine - California Summer
Better Luck Next Time - On My Own
В Ожидании Чуда - Догнать Мечту
Just Left - These Are The Days
Ёжик's - Люблю Поп-Панк
Every Avenue - Girl Like That
Open the Sky - Run Away
All Or Nothing - A Day At The Stadium
I Call Fives - Overtime
Escape The Fate - You Are So Beautiful
Blood on the Dance Floor - Sexting!
Музыка
Пополняю плэйлист. Напишите песни, которые вы часто слушаете? Жанр любой - я слушаю все от классики до рока)
Ария Кипелов Маврин Мастер Артерия Крюгер Харизма Чёрный кофе Чёрный обелиск Чёрный кузнец Железный поток Бони Нэм
«Keep Yourself Alive» · «Liar» · «Seven Seas of Rhye» · «Killer Queen» / «Flick of the Wrist» · «Now I’m Here» · «Bohemian Rhapsody · «You’re My Best Friend» / «’39» · «Somebody to Love» · «Tie Your Mother Down» · «Teo Torriatte (Let Us Cling Together)» · «Long Away» · «Good Old-Fashioned Lover Boy» / «Death on Two Legs (Dedicated to…)» · «We Are the Champions» / «We Will Rock You» · «Spread Your Wings» · «It’s Late» · «Mustapha» · «Bicycle Race» / «Fat Bottomed Girls» · «Jealousy» · «Don’t Stop Me Now» · «Love of My Life» · «Crazy Little Thing Called Love» · «Save Me» · «Play the Game» · «Another One Bites the Dust» · «Need Your Loving Tonight» · «Flash» · «Under Pressure» · «Body Language» · «Las Palabras de Amor» · «Calling All Girls» · «Back Chat» · «Radio Ga Ga» · «I Want to Break Free» · «It’s a Hard Life» · «Hammer to Fall» · «Thank God It’s Christmas» / «Man on the Prowl» · «One Vision» · «A Kind of Magic» · «Pain Is So Close to Pleasure · «One Year of Love» · «Princes of the Universe» · «Friends Will Be Friends» · «Who Wants to Live Forever» · «Scandal · «I Want It All» · «Breakthru» · «The Invisible Man» · «The Miracle» · «Innuendo · «I’m Going Slightly Mad» · «Headlong» · «The Show Must Go On» · «These Are the Days of Our Lives» · «Five Live · «Heaven for Everyone» · «A Winter’s Tale» · «Too Much Love Will Kill You» ·
Аркона : "Невидаль", "Купала и Кострома", "Ярило", "Славься Русь", "Стенка на стенку"
Серж Танкян с папой поют, сильно понравилась - СЦЫЛКА
Да и много чего ещё...
Король и шут