Музыка
какая песня выражает ваше сосотояние на данный момент?
Wo! I feel good, I knew that I wouldn't ofI feel good, I knew that I wouldn't ofSo good, so good, I got youWo! I feel nice, like sugar and spiceI feel nice, like sugar and spiceSo nice, so nice, I got youWhen I hold you in my armsI know that I can do no wrongand when I hold you in my armsMy love won't do you no harmand I feel nice, like sugar and spiceI feel nice, like sugar and spiceSo nice, so nice, I got youWhen I hold you in my armsI know that I can't do no wrongand when I hold you in my armsMy love can't do me no harmand I feel nice, like sugar and spiceI feel nice, like sugar and spiceSo nice, so nice, well I got youWo! I feel good, I knew that I wouldn't ofI feel good, I knew that I wouldSo good, so good, 'cause I got youSo good, so good, 'cause I got youSo good, so good, 'cause I got you
Rammstein-Stripped
на данный момент Максим-Знаешь ли ты
Юта - Жили-были
Ария - Параноя.
похоронный марш(немогу найти ключ к фотошопу)
Super ХИТ-2007 "ГЛАМУРНЕЙШИЕ Б"
Руссифицированная версия песни "Song № 1" группы "СЕРЕБРО" представленной на конкурсе ЕВРОВИДЕНЬЕ 2007
http://www.realmusic.ru/songs/324493/
prodigy-girls
Rammstein - Mutter очень сейчас трогает эта тема
Опустела без тебя земля...
christina aguilera - aint no other man
Anywhere Evanescence
Within Temptation - Hand OF Sorrow и Epica - Dance Of Fate