Естественные науки
Помогите решать задачу
Визначте густину зорі Бетельгейзе якщо її радіус у 400 разів більший від радіуса Сонця, а маса приблизно дорівнює масі Сонця
Найди "масу Сонця" и радиус R Солнца по таблице.
Умножь радиус Солнца на 400.
По формуле 4/3πR³ найди объём Бетельгейзе.
Остаётся массу поделить на объём...
Умножь радиус Солнца на 400.
Остаётся массу поделить на объём...
ПОЧЕМУ УКРАИНСКИЙ????
Гіганти спектрального класу О. Б. Білі зорі спектрального класу А. В. Сонце. Г. Червоні гіганти спектрального класу М. Д. Червоні карлики спектрального класу М.
13.2. Зорі якого спектрального класу мають найкоротше життя?
А. А. Б. В. В. F. Г. G. Д. К. Е. М.
13.3. Який космічний об’єкт називають пульсаром?
А. Подвійну зорю, коли одна зоря заслоняє іншу. Б. Нейтронну зорю. В. Білого карлика. Г. Пульсуючу зорю. Д. Гіганта.
13.4. Термін “Нова зоря” означає:
А. У космосі утворилася молода зоря. Б. Вибухнула стара зоря. В. Періодично збільшується яскравість зорі. Г. Відбуваються зіткнення зір. Д. Космічні катастрофи з невідомим джерелом енергії.
13.5. У майбутньому Сонце може перетворитися:
А. У чорну діру. Б. У нейтронну зорю. В. У пульсар. Г. У червоного гіганта. Д. У червоного карлика. Е. У білого карлика,
13.6. Коли параметри зорі залишаються сталими?
13.7. Які зорі світять найдовше?
13.8. Скільки часу може світити Сонце у стані рівноваги?
13.9. Як гинуть зорі великої маси?
13.10. Чи може зоря червоний карлик перетворитися у білого карлика?
13.11. Чому пульсари періодично змінюють інтенсивність випромінювання?
13.12. Визначте густину зорі білого карлика, який має діаметр 1000 км, а його маса дорівнює 1030 кг.
13.13. Визначте густину зорі Бетельгейзе, якщо її радіус у 400 разі більший ніж радіус Сонця, а маса приблизно дорівнює масі Сонця.
13.14. Як, на вашу думку, чи зможе вижити у Сонячній системі наша цивілізація, якщо Сонце у майбутньому перетвориться в червоного гіганта?
13.15. Відшукайте на небі Велику туманність у сузір’ї Оріон і визначте, о котрій годині вона сходить, заходить та кульмінує.
13.16. Відшукайте на небі яскраві зорі, які видно у вечірній час, і порівняйте їх із Сонцем.
А. А. Б. В. В. F. Г. G. Д. К. Е. М.
13.4. Термін “Нова зоря” означає:
13.7. Які зорі світять найдовше?
13.9. Як гинуть зорі великої маси?
Як слухай сюды хлюпец, 2+2=4.
Все. Я закончил.