Прочие компьютерные игры
Как мне связаться с Ubisoft?
Assassins Creed 2 зависает все время! Играть не возможно! Как написать жалобу в Ubisoft? Системки все подходят!
Скорее всего у тебя проблемма с тваим софтом или компом. или диск на рынке куплен. такшто не парься.
Зайди вот сюда, введи свои пароль и логин (которые ты писал создавая акаунт на Ubi) но писать придётся по англ. uplay.uk.ubi.com/help/
Technical Support
For technical support be sure to visit our Support FAQ First.
The FAQ contains answers to the most common questions received by the Technical Support Team about our UBISOFT products. It also give you the opportunity to 'ask a question' on-line to our support team.
Additional support is available via our telephone support team on 0905 - 482 - 0109, calls to this number are charged at 30p per minute, lines available 9am - 7pm Mon - Fri (excluding bank holidays). Only available to UK customers. Please be at your system when making the call to allow our team to assist you better.
HINTS & TIPS
Customers in the UK can find HInts & Tips for most of our games through our automated telephone service:
Ubisoft Games: 0906 – 646 – 8477 – automated 24 hour. Call charges are £1.00 per minute.
MAILING ADDRESS:
UBISOFT
1st Floor, Chertsey Gate East,
London Street,
Chertsey, Surrey, KT16 8AP
JOBS OPPORTUNITIES:
Please visit our jobs website for the latest offers
WEBMASTER
For support with registrations or website troubleshooting please contact the UK webmaster
UBISOFT
HINTS & TIPS
MAILING ADDRESS:
UBISOFT
1st Floor, Chertsey Gate East,
London Street,
Chertsey, Surrey, KT16 8AP
JOBS OPPORTUNITIES:
WEBMASTER
UBISOFT
Жди когда сервер сам станет доступным
Приезжай к ним и раз.. би их там а то совсем офигели
Наталья Зорина
согласен
Василий Ткачук
Базаришь братан! Даже спустя 6 лет с твоего ответа это актуально!
Так, значит вот инструкция-береш диск ас крид два, едеш с ним на поклонную гору, там есть какой то храм, в этом храме между полом и стеной в одном месте есть щель, сунь диск и постучи по ближайшей иконе, из за стены с тобой начнет по передатчику говорить представитель юбисофт в россии))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Написать в тех-поддержку. (мыло указано в ридми)
заебали они со своими паролями просто хочется по играть