Прочие развлечения

помогите перевести на Румынский язык !

1. Вы не сожалеете ,что большую часть своей жизни Вы посвятили музыке? 2. Если бы Вам предложили бы прожить еще раз жизнь с самого начала Вы бы пошли по тому же пути ? 3.Какое из Ваших произведение самое любимое Вами ? 4.В каком возрасте Вы начали писать музыку ? 5.Над каким произведением Вы работаете сейчас ? 6. Для какого музыкального инструмента Вы любите больше всего писать музыку ?
1. Regretați că cea mai mare parte a vieții v-ați dedicat muzicii? 2. Dacă vă s-ar oferi să vă trăiți din nou viața de la început, au repetați calea aciastă? 3. Care dintre lucrările dumneavoastre este preferată? 4. La ce vârstă ați început să scrieți muzică? 5. La ce piesă lucrați acum? 6. Pentru ce instrument muzical vă place scrieți mai mult?
Шухрат Тагаев
Лучший ответ
1. Nu veti regreta faptul că muzica cele mai multe din viaţa sa le-aţi dedicat?
2. Dacă v-ar sugera să trăiască viaţa din nou de la început v-ar fi mers pe acelaşi drum?
3.Cum bucată de dumneavoastră preferat de tine?
4.B ce vârstă ai inceput sa scrie muzica?
5.Nad ce produs pe care îl utilizaţi acum?
6. Pentru orice instrument muzical vă place cel mai mult la a scrie muzică
В Гугле есть переводчик .Это оттуда
Ольга П.
1. Nu veti regreta faptul că cele mai multe din viaţa sa le-aţi dedicat muzicii?
3. Care dintre bucată dumneavoastră preferat de tine?
4. La ce varsta ai inceput sa scrie muzica?
5. Mai presus de ceea ce produsul pe care îl utilizaţi acum?
6. Pentru orice instrument muzical vă place cel mai mult pentru a scrie muzică?