Прочие дела домашние

Скажите что-нибудь на украинском языке! Может анекдот небольшой знаете? или фразу смешную и толковую? Спасибо!

Сидять у барі японець (Я) і українець (У) , випили по-50 і тут українець каже:
— Вийдемо надвір поговоримо.
Вийшли, чути бах-бах, заходить (У) з синяком, питає: “Це що таке”?
— (Я) Та це наше карате-до
— (У) Ще по-50 і знову вийшли, (У) заходить з синяком питає: “А це що таке”?
— (Я) Та це наше ушу.
— (У) Ще по-100 і знову вийшли, заходить (У) , (Я) ледве заповзає питає: “Це що таке”?
— (У) Та це теж ваше – кардан від тойоти.
Надюшка *@*
Лучший ответ
оженився дурний та взяв собі дурнувату.. . не мали чого робити - запалили хату!
Ось вирушає старий рік Хай з собою він забере Всі знегоди і печалі Секс в якому не кінчали І скрипучі ліжка Головний біль не до статі! Ту любов, що без відповіді Сніг, що випадає влітку. Дятлів – тих, що нас довбають Хай з собою він забирає! Адже вирушає старий рік! ? Ну і хрін з ним ХАЙ ЙДЕ!
**********************
Вот уходит старый год Пусть с собой он заберет Все невзгоды и печали Секс в котором не кончали И скрипучие кровати Головную боль не к стати! Ту любовь, что без ответа Снег, что выпадает летом. Дятлов – тех, что нас долбают Пусть с собой он забирает! Ведь уходит старый год! ? Ну и хрен с ним ПУСТЬ ИДЕТ!
Самое лояльное выражение" Иди ты в дупу" понятно, но не обидно
Gulmira Konakbaeva
Уранці біля хати
Малесенькі сліди
Зайчаточко вухате приходило сюди.
Стояло біля хати,
Ступило на поріг, Хотіло нам сказати,
Що випав перший сніг.
Газиза Токен
Не ліз бо уб'є! - смешно и толково на трансформаторных будках.
Чахлик невмирущий - кащей бессмертный.
Бачили очі, що купували - їжьте, щоб повилазили!
на русском- я имел париж
на украинском- я мавПарыжа
на русском- на меня в лесу напала голодовка
на украинском- на мэнэ в лиси напала голадивка
на русском- в детстве я бегал за Ана-городом
на украинском- у дытынстви я бигав за ананистом
У казку стежину
Встелив бiлий снiг,
В прекраси ялинку
Вдягнув Новий рiк.

Хай радiсно сяэ
На щастя, добро,
Колядка лунаэ
У свiтле Рiздво!
_Ulzhani_ _Saruar_
Я тебя кохаю