Чем части речи выражены. Например "прикметник, виражений іменним простим присудком". В таком виде.
Помогите, пожалуйста - у меня госэкзамены в ВУЗе - не успеваю... .
1.Хай приносить вітри в Україну вам співанки дитинства милі.
2.Гречки медами пахнуть звіддаля.
3.Про що говорять мальви у саду багряно і червоно-малиново?
4.Час повертатись вже нам до міста
5.Слава сонцю молодому в світоносній вишині
6.Хура й досі там
7.Не хочеться й пшениченьки клювати.
8.Біжиш в садок мерщій
9.А зосталося ще чимало там і трав сухих і пелюстків рожевих
10.Знов од цвіту в степах заметіль
11.Над водою, над полями гнуться верби з яворами
12.Є у мене три дороги в житті. А що перша – до коханого
13.Поховали старого діда
14.Музиці тій не малят колисати
15.Давні фото. Далекі дні.
16.Чогось мені весело
17.Сам я сонний ходив землею
Домашние задания: Другие предметы
Помогите, пожалуйста с заданием по украинскому языку (уточнения внутри)
Прикметник не может быть виражений іменним простим присудком, то есть всё наоборот: нужно написать, какой частью речи выражены члены предложения.
Я не знаю украинского. Вот фразы, которые смогла перевести:
Вітри - підмет, виражений іменником
Хай приносить – простий присудок, виражений дієсловом у формі наказового способа
в Україну – обставина, выраж. іменником с прийменником
вам – додаток, виражений займенником
співанки дитинства милі – додаток, виражений складним словосполучен. (іменник, іменник, прикметник) .
Мальви - підмет, виражений іменником
говорять – простий присудок, виражений дієсловом
Про що - додаток, виражений займенником с прийменником
у саду - обставина, выраж. іменником с прийменником
багряно і червоно-малиново - обставина, выраж. сурядн. словосполучен. (2 прислівника, сполучник)
Час повертатись – підмет (складений) , виражений іменником, дієсловом
Нам - додаток, виражений займенником
до міста - обставина, выраж. іменником с прийменником
Не хочеться клювати – дієслівний складений присудок, виражений поєднанням дієслова-зв'язки і інфінітива
Пшениченьки - додаток, виражений іменником
Біжиш - простий присудок, виражений дієсловом
в садок - обставина, выраж. іменником с прийменником
мерщій - (не знаю перевод слова)
зосталося - простий присудок, виражений дієсловом
ще - обставина, выраж. прислівником
чимало і трав і пелюстків - додаток, виражений складн. словосполучен. (прислівник, 2 іменника, сполучн. )
там - обставина, выраж. прислівником
сухих – означення, выраж. прикметником
рожевих – означення, выраж. прикметником
верби з яворами - складений підмет, виражений сполученням слів (іменником та іменником с прийменником)
гнуться - простий присудок, виражений дієсловом
Над водою - обставина, выраж. іменником с прийменником
над полями - обставина, выраж. іменником с прийменником
три дороги – складений підмет, виражений кількісно-іменниковою сполукою (числівник, іменник)
Є - простий присудок, виражений дієсловом
у мене - додаток, виражений займенником, прийменником
в житті - обставина, выраж. іменником с прийменником
Поховали - простий присудок, виражений дієсловом
старого діда - додаток, виражений сполученням слів (прикметник, іменник)
Давні фото – складений підмет, виражений підрядн. словосполучен. (прикметник, іменник)
Далекі дні - складений підмет, виражений підрядн. словосполучен. (прикметник, іменник)
Чогось весело - Іменний складений присудок (2 прислівника. В русском «весело» - это слово категории состояния)
Мені - додаток, виражений займенником
Сам я сонний - складений підмет, виражений: займенниками та прикметником.
Ходив - простий присудок, виражений дієсловом
Землею - обставина, выраж. іменником.
Вітри - підмет, виражений іменником
вам – додаток, виражений займенником
Мальви - підмет, виражений іменником
Нам - додаток, виражений займенником
мерщій - (не знаю перевод слова)
ще - обставина, выраж. прислівником
там - обставина, выраж. прислівником
сухих – означення, выраж. прикметником
Мені - додаток, виражений займенником
Землею - обставина, выраж. іменником.
Юрий Брижицкий

А я уже с этими вопросами даааавно в шоке!
Совет СТУДЕНТКЕ: : перерахуй всi слова, напиши нам, СКIЛЬКI IХ ВСЬОГО та нам так и напишi--100 слiв.
Юрий Брижицкий
Зачем отвечать, если не можете ничем помочь? Ради балла? Я жду реального ответа, на нервах уже, а вы тут еще издеваетесь!!!
это же вообще легко, пределить часть речи!
как вы учились в школе? я в шоке...
Юрий Брижицкий
Не часть речи, а чем она выражена (я же привела пример в уточнениях). В школе синтаксиса и словосочетания не было