Домашние животные

какие нужно документы что б перевезти щенка с Киева в Одессу на поезде????

ветпаспорт и вет справка Ф1
Виктория Костюченко
Лучший ответ
15.7. Перевезення великих собак (не більше однієї) у купе
пасажирського чи швидкого поїзда, у тому числі собак -
супровідників сліпих є припустимим лише в купейному або м'якому
вагоні за умови викуплення власником собаки усіх місць у купе та
пред'явлення оформленого належним чином ветеринарного свідоцтва.
{ Абзац перший пункту 15.7 розділу 15 із змінами, внесеними згідно
з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 1333 ( z0199-09 )
від 03.11.2008 }
Перевезення великих собак (вищих 45 см) у вагонах з місцями
для сидіння інших категорій поїздів (швидкісних, високошвидкісних,
електро-дизель-поїздів підвищеного комфорту тощо) на таких самих
умовах дозволяється, якщо у вагоні купе з місцями для сидіння є
відокремленими. { Абзац другий пункту 15.7 розділу 15 із змінами,
внесеними згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку
N 943 ( z0889-09 ) від 09.09.2009 }
Собаки перевозяться у намордниках, на ланцюжках або ремінних
прив'язках.
Дрібні кімнатні тварини (не більше двох) і птахи (не більше
трьох) повинні бути поміщені в ящики, корзини, клітки і вільно
розміщатись на місцях, відведених для ручної поклажі. Оформлення
проїзних документів на всі місця у купе (оформлення окремого купе
для кімнатних тварин і птахів у клітках) не є обов'язковим.
Оформлення перевезення здійснюється багажною квитанцією з
написом на лицьовому боці "Багаж на руках пасажира" або квитанцією
форми ЛУ-12а чи перевізним документом, оформленим електронним
способом, окремо для кожної великої собаки чи місця багажу
(клітки) . Правила перевезення пасажирів,
багажу, вантажобагажу та пошти залізничним
транспортом України
Инзиля ***********к
Билет! Щенок не заяц!