Психология
вот его спросили, он ответил! какой характер у него? ваши мнения... (укр язык)
Вопрос: Що робить людину людиною?Ответ: Людина унікальна по своїй природі. Людина навчилася правилам моралі і інтелігенції. Вона полетіла в простори космосу, навчилася виробляти високотехнологічні технології. Людина за весь час, поки вона править планетою Земля, вспіла вести війни, вигадати лідера творіння сього «Бога». Вона навчилася лаятися, брехати, зрадувати, любити. Людина навіть вигадала для себе права, свободи та обов’язки. Але, що людину робить людиною?На думку деяких людей, людину людиною робить те, що з покоління в покоління передавався значний досвіт в культурі, побуті. Людину робить людиною воля, розум, совість. Якщо людина не має цього то це не людина? Тоді що?Я не вважаю, що людина може вважатися людиною, якщо в неї є держава, конституція, документ підтверджуючий її особу.З біологічної точки зору людина несе в собі генетичний набір інформації. 101Я вважаю, що людина э по суті людиною. Якщо хтось буде вважати себе людиною, а іншу особу ні, то це неправильно. Тому що, усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Людину людиною ні що не можить зробити, тому що, вона і так людина по своїй природі. Підтвердженням того, що людина є людиною це членороздільна мова. Інші створіння не землі не мають цього дару. Інші створіння не мають пам’яті та розуму, що може передаватися з покоління в покоління. Інші створіння не мають емоцій, не можуть вчинити зраду, не можуть вчинити вбивство за ради свого морального задоволення. А саме головне що, людину робить людиною те що в неї є душа.Усвідомленість власної природи карми своєї Душі і на основі цього - дії з виконання завдання Господа на поточне втілення.
"вигадати лідера творіння сього «Бога» . " и "дії з виконання завдання Господа"
Получается сами себе бога и его задания выдумали, сами их и исполняем. Т. е. - сами себе проблемы создаем, сами же на них и жалуемся.
Да какой у него характер, кто ж скажет, его самого не зная. Противоречит сам себе, и в некоторых моментах совершенно не осведомлен!!!! : "Підтвердженням того, що людина є людиною це членороздільна мова. Інші створіння не землі не мають цього дару. " - если ты не понимаешь чужого языка, это не значит, что речь его не членораздельна.
" Інші створіння не мають пам’яті та розуму, що може передаватися з покоління в покоління. Інші створіння не мають емоцій... " - полная профанация в этом вопросе!!! !
" А саме головне що, людину робить людиною те що в неї є душа. " - это тоже выдумка самого человека. Пусть для начала докажет, что у других существ нет души!!!!
Автор противоречив и непоследователен в своих определениях.
<Людину людиною ніщо не може зробити, тому що вона і так людина по своїй природі. > - А о чем тогда разговор?
<Людину робить людиною воля, розум, совість. > - А бессовестные - не люди? Вопрос же не стоял: "Что делает человека Человеком? "
<Підтвердженням того, що людина є людиною це членороздільна мова. > - А немые от рождения - не люди?
<Усвідомленість власної природи карми своєї Душі і на основі цього - дії з виконання завдання Господа на поточне втілення. > - А это и вовсе очень спорно! "Кто верит в Магомета, кто в Аллаха, кто в Исуса!.. "