Религия, вера

Друзi, вiруючi та атеiсти, хто хоче вивчати украiнську мову?Не соромтеся, звертайтесь до пана Македонського,вiн допоможе

усим бажаючим, тому що це мова майбутньго, i може знадобиться кожному з вас, тому що Iсус i Бог українцi, якшо не вiрите - погуглiть, i самi переконайтесь)))
Спаси всех Вас Христос!
Очень вы меня насмешили и порадовали (и тот, кто задал вопрос, и те, кто отвечал) .
Я действительно хотела бы изучать мову, т. к. на Украине не была, а происхожу именно оттуда. И мне не очень-то важна грамотность в написании. Лексикон больше интересует...
Константин Сергеевич Куклин
Лучший ответ
Ну вот, опять ничего не понимаю...
Константин Сергеевич Куклин Ничего страшного. Как мову выучите, так поймёте! К пану Македонскому обращайтесь, вiн допоможе усим (думаю, как и обещал)!
сала пойишь
Николай Озеров Ти шо дурко?
Учить украинский лучше без г-на Македонского.
Например слово "атеисты" пишется немного иначе: атеїсти.. .

У Бога немає національності.
Vikulka Naumenko
Николай Озеров немае такої буквы, у мене росiйська клавiатура, а кожного разу копiювати це дуже довго, розумiеш?
та в пана Македонського аватарка радіацією тхне та й ім'я та прізвище не щиро Українські то чому цей пан тоді навчити може крі як будьмо бо ми того варті. СЛАВА УКРАЇНІ
Тобишь, первые украинцы разговаривали на иврите и он плавно перерос в украинский :)

Та шо ти кажеш :) А я то думала, що ми всi русичi :)
Марина Русяева
для початку, сам навчись грамотно писати....
. .
Хохлы! Марш по своим куреням1
Iсус i Бог українцi? А..., тодi зрозумiло чому Фiларет вiдколовся вiд Московського Патрiархату.))
слющай, ты достал да.... я тебэ шо? не по руски гаварю, а? ээээ баран да!!!!))
Арина Зуйкова
Николай Озеров Пацюк, що ти вiд мене хочеш?
А почему украинцы зная русский язык и понимая, что его понимает большая часть населения по сравнению с теми, кто владеет украинским языком предпочитают писать на украинском языке? Не национализм ли это? Пишите тогда на английском!