Религия, вера

Такова-ли наша жизнь?

В ней тишина и буря сменяют одна другую; а время уходит, уходит, стремится погрузиться в бездну вечности. Блажен тот пловец житейского моря, который часто устремляет взоры к небу. По светилам небесным он направляет путь свой, не унывает при бурях, не доверяет и тишине моря: оно так изменчиво! Взоры, для которых доступно небо, — вера; ею мы усматриваем духовное небо — учение Христово. На этом небе сияет Евангелие — как солнце, Ветхий Завет — как луна, писания святых отцов — как звезды.
Юлия Матвеева
Жизнь такова какова она есть и более не какова.
Galina Kowalewskay
Лучший ответ
Словоблудие -большая часть таких жизней, вкладывающих смысл в бессмыслицу
Хорошо сказано. Наша жизнь во Христе должна быть скрыта и там не страшны ни бури ни ураганы и царит мир и благодать.
Екатерина О
путь к Богу, не по светилам небесным лежит, как у язычников..., а в сердцах ваших есмь...
Влад Громов
А ПРОСТО на ночное небо нельзя посмотреть? Там много чего интересного.
Юлия Матвеева Смотрите кто вам мешает)))
всё так слащаво.. . чего-то не хватает.
Прара Ешрш не хватает, вместо НАБОЖНАЯ написать БЛАЖЕННАЯ.
мої роздуми про життя, як воно є...
"З А Г У Б Л Е Н И Й П А З Л "

Я тримаю в руках невеличкий шматочок міцного картону. Не просто папірець, - він мені нагадує життя людське. Неправильної форми, далекий до досконалості, без чіткого малюнку і напису. Подивишся на нього, - і не відомо яка його ціль і призначення на цій землі. Це всього лиш частина пазлу. Діти залишили його на підлозі після веселих ігор. Але той лишений пазл - це я.
Живеш і не відомо для чого тебе використає Творець. Чи то для довершеної картини безкрайого озера, чи для дороги повз нього, чи, можливо, заповнити пустоти між високими березами. Звичайно, я всього лиш пазл. Я не можу бачити картини, і все, що мені залишається, це вірити, що руки Творця покладуть мене туди, де маю бути лише я. Саме впевненість у тому, що тебе використано для високої мети, , і дає сили жити і працювати.
Але я тут – на підлозі. І, байдуже, що картина складається із сотні інших, без мене вона не буде довершеною. І кожен, кому доведеться поглянути на неї, звертатиме увагу не на сліпучу блакить неба, не на мрійливі промінці сонця, а на мене. Точніше на те порожнє місце, де не вистачає мене. Я – особлива! Тому, що я корисна! Я – прекрасна, не зважаючи на кілька незрозумілих форм, що зображенні на моїй поверхні!
Боже, я хочу бути корисною для створення картини, Художником і Творцем якої є Ти! Твори мою долю, не залежно від того чи світлими фарбами розфарбоване моє життя, чи являюсь лише кутиком (малим і непомітним) . Я думаю, що Ти з небес бачиш нас, як розкидані на столі пазли. Ти складаєш мою картину.
Роби як знаєш! Ти – Творець!
Алексей Швец
Galina Kowalewskay Ну тут не уси украинску мову разумиют... :-)
красиво Ксюшка,
спасибо.
Fiz Fiz
Жизнь не такова, как вы написали. И какую вы захотите, такая и будет. Одни хотят всю жизнь молится богу, мечтая, что он все для них сделает сам. Другие все достигают сами трудом, умом. рисками и многое чем еще. На бога надейся, а сам не плошай.
Элла Лящук
Юлия Матвеева А разве с молитвой на устах и своим трудом нельзя добиться большего?