Общество

Вас не раздражает, когда пишут в Украине?

Елена Сыдыкова
Раздражает.. . когда пишут на России.
Анна Самбурская
Лучший ответ
Да!
ни сколька пусть пишут
Андрей Масов
не знаєте, що втрачаєте, коли не бажаєте чути про мову, не вчить, а потім будете лікті кусати, та буде запізно, бо наша рідна українська мова має дивовижні таємничі секрети, чули про фільм Секрет? Так от і з мовою, бо вона має перворідні коріння від перших людей, які ще не втратили знання цих секретів мови! Але треба соблюсти ритуал, треба обов'язково одягнути сорочку-вишиванку, скласти пальці у тризуб, все, треба зробити останнє,промовити любе слово українською, хоч САЛО! і буде сало, скажи ГРОШИ, але скажи які,там наши євро, бакси наши, але боронь тебе казати гривні,бо може не спрацювати, слово москальське, ой, що я наробив!!!, я ж у вишиванці,а це означає,що москаль десь з'явився! от незадача, але і це вирішу, завтра вдіну футболку "дякую, що я не москаль" та піду його шукати, а як побачу, в голос - ГАНЬБА! може цей раз, як крикну на дурку не заберуть, отака наша важка праця, націоналіста, можна і за гратами опинитися, але воно того варте, бо тому маскалю пагано стало, щось у голові пальцем крутив
Настёна Жуля
Елена Сыдыкова Убивалка не отвалится?
Галина Кравченко Возьмите меня третьим. У меня классная водярочка "Графин".
Абсолютно нет, а шо Ваня проблеми:) ) Так пiдходь - вирiшимо на раз...
Не раздражает. Надо, значит надо. НО запинаюсь, как за камень)))
Софья Ионова
да особо не раздражает, но как говорят "режет слух" - даже если написано, а не произнесено.
Не особо. "В", "НА"... Какая разница? Запретите англоязычным странам ставить предлог "IN" подле своей страны? Меня больше раздражает, когда говнаметатели пишут: в Хохляндии (в Коцапии) , на Окраине (в Рашке) , в Укроляндах (в Эрафии) и т. д.
Нет, не раздражает
в России все люди пишут. почему Украине запретить писать? как тогда ж она выживет
S1
Sgma 1999
Галина Любавина Помрет, бедная, из-за предлога.
Катерина Шаповалова ахахаха)))) да-да-да))))
нет, у меня с нервами все в порядке....