Степан Бандера, я по отцу поняла Андрею и брату, я сейчас как раз читаю о нем « В одній особі образ покоління» Для тех кто осуждает националистов. «Український націоналіст є:
1. Все готовий, це значить, що він є вояком Української Революційної Армії. Він бореться на великому всеобіймаючому фронті Української Національної Революції, віддаючи всі свої сили, готовий кожної хвилини віддати і своє життя. Український націоналіст є завжди в повній бойовій готовності.
2. Безкорисливий, це значить, що Ідею Українського Націоналізму й службу для неї він ставить вище всіх скарбів світу цього. Для неї він проміняє з радістю можливість теплого та вигідного життя на тверду долю жовніра-борця, теплу хату - на окопи чи тюрму. Щастя знаходить і шукає він у радості з боротьби й перемоги на службі Великій Святій Справі. Лише в щасті Української Нації щастя українського націоналіста. Її воля, слава й могутність - його найбільше бажання.
3. Чесний, це значить, що він ім'я націоналіста носить гідно й ніколи не сплямить ніяким нечесним вчинком. Він завжди придержується високих вимог націоналістичної моралі. Мораль опортуністичного світу родить і плекає безділля, фарисейство і угоди. Мораль націоналістична - це мораль нового світу, чину й боротьби, її засади взнеслі й тверді. Вона є основою чинного і чистого, мов хрусталь, характеру українського націоналіста, Лицаря-Революціонера.
4. Карний, це значить, що він безоглядно підпорядкований і вірний аж до смерти ідеї Українського Націоналізму, Організації Українських Націоналістів і своїм провідникам. Кожний наказ для нього святий. Він знає, що карність — це основа організації й сили, а анархія - це руїна. Тому він завжди піддержує авторитет Проводу Української Нації в Організації.
Василий раньше меня написал)
Общество
О ком идёт речь? Кто это?
Сейчас заплачу. Неужели Бандера? А куда это предыдущий ответ делся? Неужели тоже расстреляли?
Самое удивительное то, что эту информацию ни кто не воспримет.
Как говорится "пипл не схавает"....
..
Как говорится "пипл не схавает"....
..
Дело в том, что большинство населения современной Pussia так или иначе связаны с теми, кто тогда стучал, сажал, стрелял. Люстрацию надо! Только так пиплу придется хавать!
Так это речь идет о семье Стапана Андреевича Бандеры!! ! Сам он также пребывал в тюрьме с 1941 по 1944 года!