ВУЗы и колледжи

Нужна помощь на счет поступления после 11 класса в Киеве (ЗНО не здавал)

Попытаюсь раскрыть всю суть вопроса. В общем я окончил 11 класс, с дуру повторно не зарегистрировался на ЗНО. Т. к. имеется врожденная инвалидность то при поступлении в Киевский университет им. Драгоманова мне дали шанс сдать ЗНО, но и там я облажался (не правильно записал расписание и не явился). . Вот такой вот неудачник и дурак, НО прошу вас совета, куда еще есть шанс подать документы для поступления, сдать по новой это ЗНО проклятое :( в Киеве. Желательно чтоб имелся факультет психологии и чтоб была общага. . Заранее благодарен за ответ
Можна поступити без ЗНО

VIII. Допуск до участі у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти

8.1. Право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання за їх вибором мають особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди I та II груп, діти-інваліди) .

8.2. Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в разі їх неучасті у рік вступу в зовнішньому незалежному оцінюванні мають:
військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу, - при вступі на денну форму навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів;
громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу;
військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, при вступі на заочну форму навчання;
особи, що мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, встановленому Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров'я України, для яких Український центр оцінювання якості освіти не може забезпечити проходження незалежного зовнішнього оцінювання навчальних досягнень.
Ирина Викторовна