Оформление авто-мото сделок
доброго дня усім
доброго дня усім! проживаю з 1996р у греції, з 1998р-легально, у 2004 придбала автомобіль-2001 модель і випуску. питання чи е закон по якому можу придбане авто ввести на україну, чи маю скидки при розтаможенні-у% ,так по таблиці вартість 3000е виходить, що оподаткування-4008.поясніть які документи потрібні .стою на консульскому обліку, авто-seat cordoba 2001,1390, бензин консультація
Реферат: Порядок ввоза в Украину автотранспортных средств (Скачать)
Зм ст 1. Розд л I
Загальн положення 2. Розд л II
Порядок митного оформлення транспортних засоб в, номерних вузл в та агрегат в,
що ввозяться (пересилаються) громадянами в Укра ну 3. Розд л III
Порядок митного оформлення транспортних засоб в, що вивозяться громадянами з
Укра ни 4. Розд л IV
Порядок митного оформлення придбаних транспортних засоб в, номерних вузл в та
агрегат в, що перем щуються громадянами через митну територ ю Укра ни транзитом
5. Розд л V
Порядок митного оформлення транспортних засоб в, що перем щуються через митний
кордон Укра ни та належать п дпри мствам, установам, орган зац ям, закладам,
ншим юридичним та ф зичним особам - суб' ктам п дпри мницько д яльност
6. Додаток Список використано л тератури
Розд л I
Загальн положення
1. Правила митного оформлення транспортних засоб в, номерних вузл в та
агрегат в, що перем щуються через митний кордон Укра ни (дал - Правила) ,
установлюють порядок митного оформлення транспортних засоб в, номерних вузл в
та агрегат в, що перем щуються через митний кордон Укра ни належать
громадянам та п дпри мствам, установам, орган зац ям, закладам, ншим
юридичним та ф зичним особам - суб' ктам п дпри мницько д яльност на правах
власност або користування (у тому числ з правом розпорядження) .
2. Митне оформлення номерних вузл в та агрегат в зд йсню ться в тому самому
порядку, що й для транспортних засоб в.
3. Посв дчення на ре страц ю транспортного засобу (номерних вузл в та
агрегат в) в органах ДА МВС Укра ни видаються митними органами на:
транспортн засоби, номерн вузли та агрегати, що ввозяться (пересилаються) в
Укра ну громадянами (дов реними особами) для пост йного користування або з
метою в дчуження;
транспортн засоби, ввезен в Укра ну громадянами для тимчасового
користування, у випадках, передбачених законодавством.
4. На п дстав Посв дчень, виданих митними органами, п длягають в домч й
ре страц ввезен з-за кордону транспортн засоби, що належать ф зичним
особам:
великотоннажн автомоб л та нш технолог чн транспортн засоби, що не
п длягають експлуатац на вулично-дорожн й мереж загального користування
ре струються в органах М н стерства прац та соц ально пол тики Укра ни;
трамва тролейбуси, як ре струються м сцевими органами влади
самоврядування в порядку, що встановлю ться Державним ком тетом буд вництва,
арх тектури та житлово пол тики Укра ни;
гоночн спортивн механ чн транспортн засоби, як ре струються органами
Державного ком тету Укра ни з ф зично культури спорту;
трактори, самох дн машини, с льськогосподарська техн ка, нш механ зми, що
ре струються органами М н стерства агропромислового комплексу Укра ни.
5. Митне оформлення транспортних засоб в, номерних вузл в та агрегат в (у
тому числ знятих з обл ку в кра н придбання або в нш й кра н ), заявлених
прикордонн й митниц громадянами-нерезидентами як так, що ввозяться ними з
метою в дчуження, проводиться прикордонною митницею з стягненням при цьому
передбачених законодавством платеж в без видач Посв дчення.
Посв дчення оформля ться на нового власника в митниц, в зон д яльност яко
в н пост йно чи тимчасово прожива .
6. Митне оформлення транспортного засобу може зд йснюватися як його
власником, так дов реною особою за наявност належним чином оформлених
документ в на представлення повноважень.
7. Транспортн засоби, номерн вузли та агрегати, що перем щуються через
митний кордон Укра ни, перебувають п д митним контролем:
при ввезенн для в льного використання - з дати ввезення на митну територ ю
Укра ни до моменту видач Посв дчення за м сцем проживання власника (за
наявност митних обмежень - до зак нчення терм ну таких обмежень або до
зняття обмежень митними органами) ;
при тимчасовому ввезенн - з мом
Зм ст 1. Розд л I
Загальн положення 2. Розд л II
Укра ни 4. Розд л IV
5. Розд л V
Розд л I
Загальн положення
порядку, що й для транспортних засоб в.
метою в дчуження;
особам:
в н пост йно чи тимчасово прожива .
зняття обмежень митними органами) ;
при тимчасовому ввезенн - з мом
Так какого хера за это время русский язык не выучила, к таможенным брокерам обраитись, после года загранкой тачку ввозишь как имущество
Alexander Alexander
слыш пацан если такой умный посмотри кодекс Украины а потом ответ пиши
Если бы Вы постарались написать на русском языке, Вас смогло бы понять большее число людей, находящихся здесь в ОТВЕТАХ.
Или все так и задумано, вопрос адресован только Вашим бывшим землякам?
Как же вы ответы русскоязычного населения читаете?
У меня по всему бывшему СССР родные и друзья живут, в том числе и в Украине, но все по русски писать и говорить умеют.
Вы сами отсекли все ответы тех, кто мог бы Вам дать дельный совет.
Спасибо