Надія

Спецоперація "Очерет" ― росіянин підірвав штаб з офіцерами "шторм зет" і перейшов на бік України.
Ще взимку 2024 року російський пілот FPV вийшов на зв’язок із ЛСР та передав українській стороні цінні розвідувальні дані.
Далі у зручний момент він кинув гранату в вентиляційний отвір підвалу, де спав його комбат та інші російські офіцери, а тоді утік заздалегідь продуманим маршрутом.
Ну шо, ставим ставки, сколько дней русне понадобиться, чтоб отзеркалить новость?))

Ответы
Qu
Quantumquirk

Чего только не придумают в рогулячих пабликах 😁

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Перевести на новояз?

Надія

Придумать ответку

S2
Serzh 2012 Nikitishin

👍🤣🤝

Nihrenasebeblija

интересно чем они его так достали?