Боже Вiльна

А люди с психологическим посттравматическим синдромом (ПТСД) тут есть?

Ответы
Роман Хабибуллин

Вроде я адекватный человек, с моей точки зрения...Все люди счасливы одинаково,но с ума сходят все по своему...

Валерий Гусев

я вроде не встречал......Но неадеквата много.Обычно из за бытовых проблем и внутреннего мировозрения

Боже Вiльна

сегодня натолкнулась на шикарную статью российского еврея.... "Мы стыдимся самих себя, мы боимся самих себя. В России за последние 100 лет было убито тем или иным способом 52 миллиона человек.

Нужно признать, что мы с вами родились и выросли в стране, которая является самой страшной точкой геноцида и издевательства над людьми, которая когда-либо существовала в мире за всю историю человечества. Мы этого не осознаём, но ничего даже близкого к этому в истории человечества не было никогда.

Если вы возьмете сегодня набор описания признаков политической жизни в России и список посттравматических синдромов (ПТСД), то эти два списка полностью совпадут. Отчужденность, обособленность, ощущение постоянной внешней опасности, общей враждебности, поиск иллюзорных заговоров и разоблачение врагов, неспособность коммуницировать, необходимость ощущать себя сильнее всех – все это в равной степени черты сегодняшней российской общественно-политической жизни и список симптомов ПТСД.

Мы находимся под огромным влиянием тяжелейших травм прошлого, которые есть в каждом из российских жителей. Травмы эти в абсолютно каждый семье. 52 миллиона жертв означают, что нет ни одной семьи, в которой не было бы казненных людей." http://www.svoboda.org/content/article/27399883.html

Валерий Гусев

вы всё описали идеально точно.Ни единого замечания!!!!!!!!!!

Боже Вiльна

это не я, это автор статьи, меня эта точность тоже поразила))

Валерий Гусев

) Я только что убеждал жену что эту статью именно вы написали))))))

Боже Вiльна

ну я же уазала ссылку на источник))

Валерий Гусев

Честно? Да не обратил нимания.Редко встретишь правдивое изложение.

Боже Вiльна

да уж

Ростислав Терещук

Ребята у кого есть время протестируйте программу http://vipip.ru/?refid=1041756

Боже Вiльна

о чем она

Ростислав Терещук

о разном

Боже Вiльна

например

Ростислав Терещук

взлом своей странички в пенсионном фонде можете пенсию депутата получать

Боже Вiльна

ого)))

Ve
Vetus

))). Пусть бестактно, но не могу не поинтересоваться. Вы врач ?

Боже Вiльна

по образованию - да

Ve
Vetus

То есть Вас интересует мнение(заключение) врача по поводу субъекта с ПТСД ? Но травма может быть и без медицинской проверки. Как Вы поймёте есть синдром или нет ?

Боже Вiльна

меня интересует, много ли людей с этим синдромом осознают свое состояние

Ve
Vetus

))). А кто же им это скажет ?

Боже Вiльна

сами могут дойти, анализируя свое или чье-то состояние

Владимир

Не,тут все только с абстинентным синдромом 😄

Боже Вiльна

как мило))

Peter Smetanin

Судя по вопросам , видимо присутствуют...

Шура Александрович

Тебя уже вижу.Ты за всех, одна, видимо.

Шура Александрович

Хоть у кого то есть чувство юмора.)))

Боже Вiльна

ага

Елена Валиева

ПОМОЕМУ мы все немного с этим недугом

Матвеенко Валерий

ЕСЛИ НЕТ РАССТРОЙСТВА МОТОРИКИ))))))))))

Боже Вiльна

пусть будут пальцы!

Матвеенко Валерий

тогда синдрома нет

Боже Вiльна

и это гуд!

Матвеенко Валерий

на ваше усмотрение))))))))

Боже Вiльна

да да

Леонид Писанов

а кто будет этот диагноз ставить? ))

Боже Вiльна

сами

Леонид Писанов

не дождётесь)))

Ваня Ветров

здесь не знаю на украине такие все

Ваня Ветров

тогда на ваш ник принимайте много ненависти (вы это сами выбрали)

Боже Вiльна

от кого?

Ваня Ветров

от дедушки маво курица тупорылая

Боже Вiльна

Вань, рыла - у свиней, у куриц - клювы!

Ваня Ветров

зоолог дофига?

Юрий Ванеев

Найтить то можа... ента не вопрос...

Боже Вiльна

вы правы!!

Юрий Ванеев

Энта да...

Алемжан

Та мы все в миру таковые видимо)

Боже Вiльна

оказалось, да

Nikolai Garskov

апоговорить хотите со схожими?

Боже Вiльна

ага))

Адам

каждый сходит с ума по своему

Боже Вiльна

наверное

Аликпер Агакишиев

конечно есть....но не я...

Павел Родник.

через одного и больше

Andy Has

А Ви що, з України?

Andy Has

Я бачу що пані є справжня ватниця 🙂 Це було очікуємо, хоча чесно визнаю що на деякий час в мене виникла ілюзія щодо того що у Вашому випадку ще не все втрачено. Але на відміну від совкових "тиблів" я намагаюсь бути людиною вихованою, тому залишивши на боці жлобське хамство відповім на інші моменти:
1. До євреїв я маю відношення так само як і Ви. Але на відміну від вас, кацапських шовіністів, щиро вважаю що не існує "злодійських" етносів. Існують злодії.
2. То є ваше право маритися расистськими заморочками, але раджу на хвилину позбутися "кісільовщини" в голові та визнати такі реалії: жодного єврея серед тих хто захоплював Крим, та серед тих хто розв’язав та зараз підтримує бійню на сході країни ніхто ніколи бачив. Зате всі бачили "щирих братів" у вигляді Стєлкова, Бабая та іншої "братської" наволочі. Чи Ви стверджуєте що вони на чолі з Ху*лом і є євреї? По друге, я на власні очі бачив "єврейську сотню" під час революції гідності на Майдані. Молоді хлопці у ярмулках з зіркою Давида стояли поруч від ПС.
3. За війну вам варто дякувати Вашому кумирові - йобнуту істоту. Маленького, плішивого шанувальника ботокса. Я розумію з якою любов’ю Ви його сприймаєте. Але маєте також прийняти що не всі поділяють вашу холуйську вірність.

Andy Has

4. За Совком як правило сумують йобнуті совкові пенсіонери. Якраз ті що привели війну на схід. Які за "копійочку до пенсії" продадуть з потрохами не тільки власну гідність, але й майбутнє своїх дітей та онуків. Нажаль, судячи з усього, Ви з цього контингенту. Я Вас не звинувачую. За великим рахунком, раб ніколи не в змозі зрозуміти для чого взагалі потрібна воля якщо "барін" і так годує. Але такі як Ви вимирають мов динозаври. Точніше мовити - вимирають в Україні. А в Росії як раз плодяться мов кролики.
5. Ну й на додаток - братство своїх народів можете запхати собі... ну сама придумайте куди. І на наступні 100-200 років цю тему можете навіть не піднімати, якщо не бажаєте щоби Вас сприймали як божевільну.
6. Я розумію як Вам некомфортно від ментальної зради батьківщини. За великим рахунком Ви є манкурт. І я навіть погоджуюсь що це не є Ваша особиста провина. Совєти виховали покоління таких як Ви - "хахлів", "бєз роду бєз плємені". До речи, Ви сама себе визначаєте як "хохлушка". А це є найгірша проява холуйства та комплексу меншовартості. 👎
7. Не знаю який "чип" Ви мені обіцяєте у якості нагороди. Але якщо це щось що не дають кремлівським посіпакам - я з радістю його приму. 😉

Adios, победуінка 🙂

Боже Вiльна

весело идешь в бан, дебил)))

Andy Has

Все ж таки дивна логіка в манкуртів. Росія відхопила територію України. Росія розв’язала війну. Росія вбиває та катує українців тисячами, але винні у цьому... чомусь євреї. То це що виходить що Росія то є Ізраїль? 🙂
Хоча я вважаю, що то є психологічний захист. На рівні підсвідомості Вам некомфортно що Ваша нова батьківщина вбиває та руйнує вашу "стару" батьківщину, але як справжній неофіт Ви не можете визнати що належите до країни вбивці та агресора. І як захист від дискомфорту приписуєте події якимось міфічним "євреям". Хоча з таким же успіхом могли би звинувачувати, наприклад, марсіян 🙂
Але маю Вас потішити. Аналіз Вашої аргументації демонструє що Ви успішно вже пройшли адаптацію. За ментальністю та свідомістю Ви вже на 100% є щирою кацапкою. І кацапське мурло що з Вас пре, є щире та автентичне. Від українки в Вас я анічого не побачив.
Тому Вам не варто перейматися проблемами України. Любить свою нову батьківщину та облизуйте її плішивого фюрера. По вказівкам Кісільова з телебачення ненавидьте "пєндосов", "єврогєєв", "жидов", "хохлов", "чурок", "турок", тощо. За великим рахунком це буде справедливо. Просувайте свій "русскій мір" але будьте готові, що отримаєте по пиці (йдеться про вашу країну а не про Вас).

P.S. Це було моє останнє повідомлення бо вважаю безглуздям витрачати час на ватників. До того ж, простіше верблюду пролізти через вушко голки ніж у чомусь переконати совкодрочера 😉

Боже Вiльна

Чет я тебя в бан не отправила)) Ты придурок! Я НЕ належу до країни вбивці та агресора!! Эрефия мне нравится так же, как и тебе! Но факт остается фактом - Крым киевские жиды просто отдали жидам кремлевским для того, чтобы был повод устроить геноцид на Донбассе. Никакой войны никто не объявлял, проснись и пой! Даже ВП или ЧП никто и не думал объявлять, у них все по плану!

Илья Кирсанов

По моему до хрена

Илья Кирсанов

Так этим мы и занимаемся

Боже Вiльна

но тыкать нужно аккуратно, шобы не разобиделись и не разозлились, а шобы дошло, и шобы исправились! Вот! И понятие о ПТСД - самое ТО!))

Илья Кирсанов

Как тыкается так и будем тыкать

Боже Вiльна

ну, Бог в помощь!

Илья Кирсанов

Спасибо

Александр Коган

А чё,вопрос есть?

Боже Вiльна

от чего же

Александр Коган

Я думаю,что некоторые клетки в мозгу отмерли,а другие взяли на себя их функции..Короче всё мозг творит..

Боже Вiльна

что же он творит?

Александр Коган

Даёт жизнь телу и энергию.

Боже Вiльна

отлично