Галия Бисембина

Про хиджаб что думаете

Ответы
Кунсулу Каппасова

Біздің ұлттық киіміміз емес қой, хиджабты модаға айналдырғаны несі, хиджаб араб халқының ұлттық киімі деп, ойлаймын өзіміздің қазақ халқының ұлттық киімдерін қазіргі заманға лайықтап, сәндеп кисе, жастарға да, үлкендерге де, жарасымды болушы еді...

Анас Исин

дүрыс

Катя Пим.

А что о нем думать? Кому нравится (или религия так предусматривает), тот и носит. В некоторых случаях, например, если очень холодно, в нем еще и теплее, наверное.

Р7
Ромашка 7

Я считаю что хиджаб это просто наказание для женщин которые их носят

Николай Куртеев

если белый на невесту похожа, ну а если черный...

Михаил Цыбуляк

Большой платок))Только зачем им обматываться?))

Victor Privalov

зачем прятать красоту за тканью