Аксель Билецкий

Розказувала тітка про поїздку з Італії в бусику
Отже, їдуть вони, в основному львівські і кілька київських. В цілому компанія нормальна, тільки один київський молодик говорив регіональною в стилі - "я боюсь у Львові взагалі з буса виходити, там ваші Бандерівці, вони всі грубіяни, націоналісти…" Тьотя - жіночка спокійна, але при потребі за словом в кишеню не полізе
- Бандерівці, кажеш, грубіяни? Чому ж тоді вони казали - "прошу пана до гілляки", а ваші, москалі, - "йо* твою мать, к стєнкє"?

Ответы
Руслана

Так! Треба культурно посилать!