ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Що для вас спокій ? Чому він так важливий для вас ? 🌹

–1
Ответы
Aлексей Бизунов

Спокій для мене - коли всі руські землі повернутися додому, і коли три слов'янські народи заживуть однією сім'єю, як було століттями.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Смішно🤣🤣🤣 ще одне непорозуміння 🙏

Aлексей Бизунов

Что, аргументiв немае.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Вони не потрібні 🤷‍♀️ Той хто захищає, хто втрачає, ніколи не стане на бік ворога 😌

Aлексей Бизунов

Бульба называл себя русским...Он ворог?

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Минуле залишається в минулому, теперішне те що зараз відбувається, майбутнє це те до чого ми йдемо. В майбутньому України немає брата чи сестри Росії 😌

Roman Balan

Спокый, це коли вночі немає сирен і ті не думаєш бігти тобі в укриття зразу. чи почекати і подивитись куди будуть прилітати снаряди!

Ух
Ухтышка

)))))))))))))))))))))))).Быстро вы..за три месяца мышление поменяли )))))

Ух
Ухтышка

вот потому и херачат вас ...За одно только слово русня ..уничтожить вас надо .

Roman Balan

Это еще ласково! За то что русская армия творила в Буче, Ирпене и других городах, их иначе как гребаной русней называть не стоит!

Ух
Ухтышка

)))))))еще будет киев ..готовсь...А после всего этого будет зачистка...Интернет все помнит....И вы за свой высер -получите

Roman Balan

Вы Северодонецк не взяли за три недели!, а до Киева вы уже пытались дойти, и что из этого вышло все знают, а интернет помнит!

Наталья

Спокойствие-это скорее всего умение воспринимать все происходящее как должное. Это важно для здоровья и как коммуникабельность.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Можливо 🌹

Сергей Л-Ов!

Это очень важная и нужная вещь для человека, если хотите, то состояние нормальной жизни, пани Квитка!

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Добре

Сергей Л-Ов!

Всего доброго вам уважаемая пани!

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Навзаєм 🤝

Ма
Марина

Вы так стараетесь, красиво пишите, а почему ваши украинцы так же не общаются с Вами? Давно наблюдаю)))

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

З народження 😌

Ма
Марина

Наши родня из Винницы на русском гутарят)

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Дивно, моя кума лише на українській як і її рідня ))

Ма
Марина

Дивно)))

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Може всеж таки на двох мовах, залежно від того с ким розмовляє ?

Лариса Осипова

у нас говорят- покой от слова покойник. И Вечный бой- покой нам только снится, сквозь кровь и пыль...

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

То все зрозуміло 🌹

Лариса Осипова

вот и хорошо, приятно вспомнить украинскую речь

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Дякую🌹

Лариса Осипова

успехов вам

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Навзаєм

Al
Alexc

спокій - це коли на Вкраїні наступить мир !
а пока : "жизнь вечный бой - покой нам только снится"

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Переклади на Вкраїні 🤣

Al
Alexc

На яку саме мову ?
А "на" стосовно держави чи території - це саме українська "фіча". Ну не можливо корректно перекласти на англійську фразу : "Як там у вас - на Нью-Йоркщині ?"

Al
Alexc

На яку саме мову ?
А "на" стосовно держави чи території - це саме українська "фіча". Ну не можливо корректно перекласти на англійську фразу : "Як там у вас - на Нью-Йоркщині ?"

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Не сперечайся, якщо є бажання вчи мову, бувай ✋

Al
Alexc

мовою я то володію ще з 70-х років ...
всього вам найкращого, і всім нам мирного неба !

Семён

Яка ж ви цікава жінка, написали запитання та одразу відповідь на нього. 😂😂😂👍👍👍

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Ви перша людина яка прочитала обидва запитання 💛 то на що я там відповіла ?

Семён

Спокій, поняття відносне, мабуть і тиша теж, тиша та спокій нам тільки знятися уві сні.
Повна тиша мені не цікава, тільки відносна, це так ...

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Тища зовнішній вплив, спокій духовний, як для мене ))

Владимир Ковалев

А ми вже й забули, що таке спокій. А частіше просто не звертаємо на це увагу.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Бо тиша нам навіть не снится, тимчасово сподіваюсь 💛💙

Владимир Ковалев

🌷Також сподіваюся, що це тимчасово

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Все буде 💛💙

Владимир Ковалев

Усе буде гаразд

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Амінь 🙏

Татьяна Косолапова

Потому что даже плохой мир лучше доброй ссоры. А хороший мир еще лучше.🍀

Alex Dark 🇷🇺

есть такое выражение в русском лексиконе а если вьебать и переспросить

Ку
Кубаночка

Покой для всех важен..Хоть в чем! Хоть на работе, хоть в личной жизни...

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Добре 🌹

Петр Напалков

Надо сообщить в администрацию,то так каждый начнёт гутарить.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Чикатиму 🤣

Улугбек

Покой нам только снится... Мы - в труде творческом постоянно!!!

Виктор Шаламов

Це когда "знова цветуть каштаны, хвыля днепровська бье..."

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Відцвели вже каштани 🤷‍♀️

Виктор Шаламов

Видцвели вже давно хризантуи в саду....

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Ще цвітуть 🌹

Виктор Шаламов

Та ни, це песня.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Я знаю ))

Ух
Ухтышка

вау ,да вы Виктор из Украины ..?

Виктор Шаламов

Не из Украины, а наполовину украинец.

Сергей К.

Зачем писать по украински, если Вас тут никто не поймет ?

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Ганьба

Сергей К.

я не понимаю

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

То чого лізеш ?

Сергей К.

пиши по русски. я не понимаю тебя

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

В такому разі вихід 👉

Сергей К.

не понимаю

Константин

Например здесь посидеть,пообшаться с приятными людьми

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Добре якщо так 🤝

Константин

Конечно..ты вот интересная дама..только не всегда понимаю

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Діло звички, час все доводить до ладу )))

Io
Iosef

...а он мятежный ищет бури, как будто в буре есть покой..

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Якщо найде отримає спокій ))

Io
Iosef

...каждому свое .

$Фантазёр$

Не що а что, спокий это кто? Чому вин переведите?

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Не хочу

$Фантазёр$

Хорошо хоть по русскому ответила

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

На українській, співпало 🤷‍♀️

$Фантазёр$

Спивпало что это

Ст
Старый

Ми будемо дуже раді коли успаокоітесь ви

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Постарієшь в очікуванні )))

Ст
Старый

Я вже старий, а ось багато хто з вас доживуть ?

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Не хвилюйся доживуть

Ст
Старый

та я за тебе не переживаю

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Бувай ✋

Ст
Старый

і тобі не хворіти