Надежда

Замість дронів для русні - секс-іграшки😂
Активісти команди "Кібер Спротив" зламали акаунт руснявого пропагандона михайла лучина та отримали доступ до його картки, яку він підв'язав до акаунту на AliExpress
Тепер замість дронів міша відправить окупантам фури фалоімітаторів, страпонів, й інші корисні кожному росіянину речі, які "Кібер Спротив" замовив та оплатив з його картки на AliExpress. Загалом на суму десь 25 тисяч доларів😁

Ответы
Галина Галчонок

як це зворушливо , а то все швабри та швабри для сранделів кацапетівських, тепер і в тікток несоромно буде знімати

Надежда

😀зворушливо

Пилбил Денегнедавал

Я втішаюся!

Днайв Эбаное

Этого они и заслуживают Тонну дилдаков!Нет войне

Ег
Егоза

Яка дивовижна новина!!!)

Валентин

тоже неплохо

Сергей Kриворуков

Переведи

Надежда

У меня все бабушки на месте

Сергей Kриворуков

Я рад за Вас!

Пилбил Денегнедавал

😁😁😁

Надежда

Такі є юморні хлопці))