Святополк Увпатов

Как начать бегать трусцой?

Ответы
Edward Ramos

Dear Vladimir Belostochny,

This email must come to you as a surprise, but I believe it takes just a contact for people to become great friends and business partners.

My name is Edward Ramos, a retired Financial Advisor in Togo. I am contacting you to assist in claiming funds totaling 10.5 Million United State Dollars (Ten Million Five Hundred Thousand United State Dollars) deposited in a bank here in (Togo) belonging to my late Client Engr. P. V. Belostochny, by you standing as the only survived next of kin since he died along with his entire immediate family members in a car crash and leaving behind no next of kin.For this reason,I want you to assist me stand as the only survived next of kin to my late Client in order to claim this fund from the bank custody.

Reply if interested, contact me directly via email (edwardramos1900@yahoo.com) so that I can get back to you with full details about this issue for you to understand better.

Thank you as I wait for your good response.

Sincerely,

Edward Ramos.

Лариса Коршунова

Встаньте в 6 утра и - бегите, да и все! Только сначала на короткую дистанцию, потом постепенно прибавляйте. Затем - в душ!" Красота!

Святополк Увпатов

хорошо

Женя Женечка

просто взять и побежать

Святополк Увпатов

трудно

Женя Женечка

начни со своей лени. Не поддавайся ей и глядишь все наладится 😄

Елена Зубова

Встал,оделся, побежал)))